Postýlka

23.02.2010

ahojky HOLKY... měla bych na vás prosbu... koukala jsem na cestovní postýlky a prostě si nemůžu vybrat :( rozhoduji se mezi http://www.mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=146&list=1&prod=5978&usr… a http://www.mamitati.cz/index.php?men0=144&men1=146&list=1&prod=5987&usr… ... nemáte některá s těmito postýlkami zkušenost nebo kterou byste vzaly spíš??
moc vám děkuju za odpovědi... Kačka

Ahoj, my mame caretero grande modrou...uz ji na techto strankach pred casem jedna maminka doporucovala, takze je osvedcená...u nas na sveho obyvatele stale ceka...kupovali jsme ji na www.radi.cz...jinde meli silene dodaci lhuty. Chceme ji pouzivat stale, nejen na cestovani, tak jsme do ni jen dokoupili pevnou kokos matraci 120x60, protoze ta tenka cestovni je doporucena na vetsi deti ( od cca 1,5 roku ) na obcasne prespani. Tu puvodni matraci jsme ale pouzili na zpevneni zavesneho luzka pod kokosovou matraci a je to akorat :-) ... Caretero grande doporucuji.

ahojky , ja jsem pro tu zelenou .
v letě určitě oceniš že ma moskytieru a že ti po prckovi nebudou lest mouch a komaři a budit ti miminko :~!:

ahoji zkušenost nemám, ale ta zelená je :one: ,líbí se mi o moc víc než ta hnědá, ale myslím, že ti splní službu obě dvě dobře. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka