polštářek

16.06.2009

Ahoj maminky, ráda bych věděla od kdy dávat malému polštářek pod hlavičku, nám bude 7 měsíců a začíná spát hodně na boku takže tu hlavičku má dost prohnutou tak chci vědět jestli mu můžu dát polštářek aby měl tu hlavičku rovně. Vím že do nějaké doby mají miminka spát na rovném. děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Od 10. měs. placka .. od roka dětský polštářek..kvůli páteři..dřív se dávat nesmí..

Ahojky.Já jsem našemu chlapečkovi dávala malinký polštářek do kočárku asi od 5měsíce,protože ta matrace v něm se pod hlavičkou hrozně proležele,no a do postýlky mu ho už také dávam dýl... dnes je mu 7měsíců.Taky mi už spí na boku a při usínaní co ma polštářek u něj nemusím být,ani k němu chodit,se do polštářku tuli,dává si pod něj ručičky,a krásně usíná.Máme polštářek z vesny,je to set i speřinkou pro děti do postýlky no a vyndala sem ty kuličky z toho,tak že jakoby spinkal jen na tom potahu plus povlečení ,takže má minimum pod hlavičkou,ale dělá mu to dobře.:-)

ahojky,našemu je skoro 9 měsíců.Měl silnou laringitidu a tak musel spát vyvýšeně na polštáři.Jak se uzdravil tak mi bez polštáře neusne.Takže zhruba od 8 měsíce má polštář,ale všeobecně se říká že se to do roka nemá kůli páteři,aby nebyla křivá.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka