Ostré bolesti

14.02.2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, od včerejška mám občas pocit, jako by mě někdo šťoural do okolí dělohy jehlicí. Mám to tak 3x za hodinu, včera to bylo asi 3x za celý den. Co to může být? Jsem po porodu 23 měsíců a beru tu „kojící antikoncepci Azalii“ = těhotenství nepravděpodobné. Míváte to také někdy? Mně se toto stalo jen jednou – v 38mém týdnu s Vojtou, kdy to bylo, jako kdyby mě mrňousek škrábal po močáku a ten den mi taky praskla voda…Ale takhle? Nic mě nepálí, výtok nemám, co to může být? Že bych raději skočila k Mudře?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Asi tě nepotěším, ale á mám už od 13 let podavé bolesti v celém podbřišku, někdy to trvá i několik hodin v use , někdy zse jenom 3 minuty, je to různý ,ale občas mě to bolí fakt hodně a i mi tečou slzy :-(
běhala jsem po doktorech a nikdo nic nezjistil, jejich rada zněla = zvyknout si na to :-(
Ale snad tě to přejde a nebude to tvůj případ, už to mám několik let a zvykla jsem si, ale ráda bych se toho někdy zbavila.

In reply to by pavlinka77

Aha, to je zvláštní, viď? Myslíš, že to má něco společného s cyklem? Včera jsem si večer vzala Ibalgin, tak to přešlo, pak kolem půlnoci to zase začalo pobolívat a dneska ráno v pohodě! Tak uvidím, přes den, jak to bude vypadat a kdyžtak zítra vyrazím za Dr. Kolikrát do měsíce ty bolesti máš? Jsou to pravidelné dny? Nebo je to jednou tak a jednou tak? Díky!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Právě že jsem nachlazená! Nejdřív 3 dny bolelo v krku a pak rýma jak trám! Potřebuju ATB nebo to přejde samo? Jednou jsem měla nachlazený močák se zánětem a to jsem měla ATB, ale to jsem měla horečky a krev v moči... Teď z těch příznaků nic nemám!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka