OMYL,aneb nikdo nejní dokonalý | Moje těhotenství.cz

OMYL,aneb nikdo nejní dokonalý

Obrázek uživatele ivka2222

  tak jsem opět volala do nemocnice s tím,že by Deniska měla mít po tom očním vyšetření,tak by jí mohli zítra pustit domů a když už jsem měla paní doktorku na drátě tak jsem se jí zeptala proč jako musí podstoupit to psychologický vyšetření,no a ona mi zdělaila že se spletla že se to denisky netýká :jawdrop: :jawdrop: a tak se jí ptám,a to oční vyšetření dopadlo jak??????????????????no a zasejc omyl,ani na tomto nebyla Ne Ne :jawdrop: ale byla na sonu bříška a to jsem nevěděla :s: :s: :s: :s: všechno je v pořádku,ale zítra je velká vizita tak by bylo lepší prý počkat do zítřka Jednička Jednička Jednička ALE...................jde o to aby mi vůbec vrátily Denisku a né úplně cizí dítko :s: :s: :s: :s: :s:


  Komentáře

  Obrázek uživatele Andělína

  To je šílené, no hlavně, ať se Ti v pořádku a zdravá vrátí domů Smile To naše zdravotnictví je holt jakési přetížené. :k:

  Obrázek uživatele Boža

  :s: tak ber dvě!!!!!! :s:

  Obrázek uživatele janek

  Ahoj Iví, co to čtu. Deniska už je zase chuděra v nemocnici? :jawdrop: . Dneska je to děs s těma doktorama, vím, že jsou to taky jen lidi, ale přece jen je těch omylů v poslední době dost. Doufám že vám jí zítra pustí a už se tam nevrátí Srdce Srdce Srdce .

  Obrázek uživatele Hanka H.

  to je mazec Ne ..ale hlavně že je všechno v pořádku Srdce a Denisku možná pustí domů :\x: (ťuk ťuk ťuk).