od kdy?

27.11.2008

Odkdy jste meli nachystanou kabelu do porodnice?? a kolik ste si sebou brali hadrovych plynek?? koupim si balik nebo dva jednorazovek ale nevim kolik si mam vzit tech hadrovejch kdyby bylo potreba siroke baleni...

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by Kirsche

Tak já mám sbalenou tašku k do porodnice a tam mám : 2ručníky, 2žínky, kosmetiku (kartáček, pastu atd), troje ponožky, asi patery kalhotky, 5ks hadr.plínek, pantofle, župan, pár ks vložek, pár ks prsních vložek, pár ks plínek pro malého, notýsek s tužkou, nabíječku, doklady k porodu..to je asi vše. K tomu porodu nepotřebuješ víc zbytek mám nachystané v tašce kterou mi druhý den přiveze přítel :one: Ono pak taháš ty věci při porodu sebou takže čím mín toho budeš mít tím líp.

In reply to by Kirsche

Jo a abych nezapoměla ještě na melého..tak tam mám svoje dvoje bodíčka, čepičku, rukavičky bavlněné a ponožky..to sebou do porodnice. Ale zase až si pro vás přijede tatka tak tomu připrav věci ve kterých chceš mimíska odvést z porodnice ty tam jinak budeš mít taky zbytečné.

ahojky ja sem si sbalila dve tasky jednu pro sebe a druhou pro mimco a tam sem mela obleceni a kosmetiku(v porodnici ti daj jonson a ten ja nechtela)zavolej si do porodnice v ktery budes rodit a zeptej se co si mas sebou vzit pro mimco vsude je to jinak ale latkovy pliny sem si nebrala

já jsem to chystala asi nějak kolem 37 tt.,a hadrové pleny tam mám 3 ks,jinak jednorázovky,když bude něco třeba,tak taťka doveze:-)))

Ahoj. Já mám nachystané věci od 7měsíce. Mám ráda vše dopředu připraveny. Hadrových plenek mám 15ks a sebou jich mám 5ks. Do porodnice si beru pár plínek pro malého zbytek nám tatka doveze druhý den..Oni doporučují nebrat si k porodu zbytečné věci vše až druhý den.

Ahoj, tašku jsem měla nachystanou od 36tt a látkové plínky jsem sebou nebrala, ty nám půjčili v porodnici.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka