Neustále pláče

Anonym (neověřeno)
30.04.2018

Dobrý den,

mám kamarádku, které 5ti měsíční holčička neustále pláče(cca 3 měsíce a to opravdu každý den). Ona tomu moc nevěnuje pozornost a vždy má výmluvu, proč zrovna holčička pláče. Já si myslím, že jí holčička pláče hlady, protože jí za cca 2 měsíce přibrala jen 300g. Doktorka jí řekla, ať koupí Sunar, ale ona si stále vede své, že prý má mléka dost a to ani nezkoušel a odstříkat a na mléko se podívat(i když věřím tomu, že i tak by byla schopná tvrdit, že má mléko v pořádku). Nakonec tedy Sunar pořídila, ale tvrdí, že ji jo holka ani přes prst stříkačkou a ani přes flašku nechce. Dává jí zeleninové příkrmy, ale holčička si s tím ještě neví rady, takže kamarádka řekne, že snědla 3 kojenecké lžičky přikrmují a je najedená. Nevím, myslím si, že jí holčička pláče hlady, ale když jí to řeknu, tak se pomalu ještě uráží, že to není pravda, že ona k těm prikrmum ještě kojí a že to holce stačí... Už nevím jak ji vysvětlit, že holčička má hlad. Pokaždé si najde výmluvu, jak omluvit její hystericky pláč a omluvu, proč odmítá Sunar i její prso... Co by jste řekly vy? Děkuji za názor....

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka