Mám zkusit TT???
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Snažíme se a já se na TO snažím nemyslet, tak jsem si dala pauzu a nechala vás tak trochu na pospas. Měla jsem spoustu práce a .... no, ale k věci. Normálně mám cyklus 25 dnů +/- 2 dny a dnes je to 30.den a nic :spid: nepřichází, nechci se mooc radovat, o to víc budu zklamaná, že zase nic, ale holky, kdy si mám udělat první test? Bohužel u svého prvního těhotenství ani nevím kdy jsem se testovala, protože to přišlo jako zázrak, neplánovaně.... ale teď mi to nejde a nejde na to nemyslet... :( Teda, Vojta nebyl neplánovaný, ale po 6 letech snažení.... jsem to pak opravdu vypustila z hlavy a byla jsem :€O: . Tak co myslíte??? Hezký večer a držte pěstičky.
Maminkám přeju zdravá :°O°: , snažilkám brzké :€O: a :€O: krásné těhulkování. pááá






















