Nabídka pro maminky a miminka
Ahoj holky, moc se tady na mojetehotenství neorientuji, tak snad to zadám správně. Přicházím k Vám s nabídkou...sice trochu předčasně pro Vás, ale třeba se někomu bude hodit.
Jsem maminka dvou dětiček holčičky skoro tři roky a kloučka narozeného v půlce července 2013. Chtěla bych Vám nabídnout, zda by někdo měl zájem po kloučkovi oblečky (teda až budete vědět, co čekáte) proto píšu že je to zatím předčasné ;)
Udělala bych nějaké balíčky za rozumnou cenu, poslala bych na požádání fotky. Jsou to samé hezké věci, ty horší vozím do těch sběrných kontejnerů a co se neprodá, odvezu do kojeneckého ústavu. Třetí miminko už mít nebudeme, tak to nechci skladovat, ale ani po jednom prodávat.
Pokud by to výhledově někoho z Vás zajímalo, tak napište. Jinak jsem z Prahy 11. Mějte se fajn a přeji krásné těhulkování :h: Helena