Můžu v těhotenství pizzu se 4 druhy sýru?

14.04.2011

Holky,
v sobotu jdem s manželem do pizzérky :) a já miluju pizzu se 4 druhy sýra. Jsem v 9 týdnu těhotenství. Jde o to, že je tam hermelín i niva. Můžu si jí dát? Nebo radši jinou? Díky za rady :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ja myslim v pohode, urcite bych si to dala.
(branila bych se fakt jen tem tatarakum a spatne zpracovanemu masu, ale jinak v pohode).

jak píše maminka pode mou,tepelnou úpravou se listerie ničí,takže v klidu si dej :) jiné doporučení krom té listerie není co se týče palsnivých sýrů,takže můžeš být bez obav :)

Jedla jsem cele tehu vse...gynekolog mi rekl,ze tehotenstvi neni nemoc..pry nakaza nehrozi....ze vsechny vyrobky prochazi kontrolu...

:\x: holky, děkuji moc. Myslela jsem si, že je to tam tepelně zpracovaný, tak by neměl být problém :) jenže j mám za sebou samovolný potrat v 6tt, tak mám prostě strach :(
ale pizzu si dám :hu:
a sem ráda, že někdo zmínil i smažený hermelín, tak ten si dám teda někdy taky a tím pádem budu moct i zapečený těstoviny se sýrem, že :C]]:

tam je to tepelně zpracovaný, moje švagrová má vystudovanou hygienu potravin a normálně si teďka dávala ve 20tt smažený hermelín, páč tam je to taky tepelně zpracovaný, listerie nemají vysoké teploty rády, takže si nech chutnat :-) já hermelín miluju, dávala jsem si ho v těhu párkrát v bramboráku :-)

Taky jsem si to sem tam v těhu dala. Nejdřív jsem se tomu vyhýbala, ale tak dlouho jsem to stejně nevydržela. Když to bylo tepelně upravené, tak jsem to neřešila vůbec. Asi v 13tt jsem měla úplně stejnou pizzu ;-) Žádnou listerii jsem nedostala

Já bych to tak moc nepřeháněla, asi jsem divná, ale dávám si prostě to, na co mám chuť i hermelín :|: :°:

In reply to by Veru1987

no já to řeším tak s mírou, ale teda ty fatální následky u hermelínu a nivy, co jsem četla, že můžou být mě úplně posadili na p+del :00:
ale teď jsem klidnější a dám si do nosu ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:s: já bych se najednou mohla přestěhovat do Itálie :s: těstovin a pizz bych se teď užrala :hu:

Ahojky,já bych během těhotenství vynechala veškeré sýry s plýsní ať bílou,či modrou.Je to příliš ryzikové.Raději si vyber jinou pizzu.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no já se teď o :°O°: bojím, v prosinci se mu u mě v 6tt nelíbilo, tak aby se tomuhle už u mě líbilo ;)

ahoj, to víš že můžeš. Nebezpečné by to bylo, kdyby jsi hermelín a nivu jedla denně. Jednou za čas to nevadí. Jsme snad všežravci,ne? tak si nech chutnat :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

to nejí i z toho důvodu, že v těhu je vyšší pravděpodobnost, že chytneš díky hormonální dysbalanci kvasinkovou infekci a když jíš hodně plísňových sýrů, tak máš i větší pravděpodobnost z toho důvodu..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

kdysi před x lety mívala problémy s kvasinkama, tak mi to tehdy dr. říkala, já to taky netušila :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka