Může to být plodová voda? | Moje těhotenství.cz

Může to být plodová voda?

Obrázek uživatele Tajfrová

Ahoj holky, jdu si pro radu, dnes ráno jsem se probudila a byla jsem celá taková "navlhlá", když jsem vstala, měla jsem mezi nohama trochu mokro, pak už ale zase nic. Mohla by to být plodovka? Klasický výtok to nebyl.Zítra mám jít na KO, stačí když to sdělím dr. až zítra? Moc vám děkuju za vaše reakce. To víte, prvorodička Koulení očima

Obrázek uživatele Janulka Kubik

co to bylo?

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, může to být klidně výtok. Ke konci těhu se dost často objevuje takovej vodovej a máš pocit jako kdyby sis učůrla. Plodová voda ve většině případech odtéká ve velkém množství.
Pokud jdeš na kontrolu zítra, tak bych do zítra počkala. Když nemáš jiné problémy Smile

Obrázek uživatele Ala33

Ahoj, klidně to může být těhu výtok, já ho měla skoro celé těhotenství a bylo to jen po ránu, takový vodový. Jestli to bylo jenom trochu a od tý doby nic, tak i kdyby to byla plodová voda, tak by to mělo do zítra vydržet. Ale to je jenom můj názor.

Obrázek uživatele Janulka Kubik

nevím, v kolikátém jsi týdnu těhu
ale plodovkou ten porod mnohdy začíná /mně tak začal u obou kluků/
u prvního - odpočívala jsem a vstala a hrklo to ze mě a teklo už pořád - do porodnice jsem jela s ručníkem mezi nohama
u druhýho - cestovali jsme a najednou jsem cítila mírné vlhko mezi nohama, a pak dlouho nic...ještě jsme jeli domů, kluk udělal úkoly, pak jsme radši jeli do porodnice /byla jsem 39+6/, cestou mi začali pravidelné bolesti po 3 min. a byla jsem ráda, že už se blížíme
tam mi vynadali, že po odtoku plodovky se má jet okamžitě, protože hrozí riziko zánětu
takže, pokud máš pochybnosti o odtoku plodovky, tak jeď do porodnice, zkontrolují tě a buď se rozrodíš, či se vrátíš domů s planým poplachem, radši x krát, než jednou a pozdě

Obrázek uživatele Tajfrová

jsem ve 36. týdnu. Asi radši zavolám sestřičce a uvidím.Já jsem to vlhko právě pocítila jen, když jsem se probudila a pak když jsem vstala..od té doby už zase nic.

Obrázek uživatele Gulmi

já bych také jela hned za to nic nedáš,ale chtělo by to sebou na sto procent kalhotky nebo co jsi měla mokré třebas vložku aby ti udělala test zda to byla plodovka.. Ne

Obrázek uživatele Janulka Kubik

klidně to může být plodovka, kámošce tak odtekla 8 týdnů před termínem porodu, radši tam zajeď, ať máš klid

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Ahoj těhulky a ostatní Smile ... Tak jsme dnes právě 36+4 týden. Máme se tak nějak všelijak chvíli se směju, chvíli zase mračím. Všechno mě bolí hlavně pánev, to je šílený. Ve čtvrtek jsem byla v poradně a výsledky na streptokoka dopadly dobře, takže jsem moc ráda.

TěhulkaPápá Mám na Vás takový dotázek. Jak to máte teď se sexem? Já se snažím sexovat minimalne. Zaprve nemám moc chut a za druhe mám docela strach.

Ahojky, včera jsem začala špinit, spíše starší krev, přes den jsem to neřešila protože jsem dobrala utrogestan tak jsem si myslela že je to po tom. Odpoledne jsem začala špinit ale spíše maličko krve, ale ne moc jen maličko.

Čauky Těhulka , maminky chtěla bych se zeptat jesi z vás některá neprodává angelsouds levněji ? Tak zhruba do 500 kč? Nechci nic drahýho snažím se teď uškudlit každou korunu. Dík moc

Ahojky bublinko ikdyž vlastně ted už bys měla být hezké miminko.Dneska právě začínáme 11.tt a přesně za týden a jeden den se uvidme u pana dr. na utz už se nemůžu dočkat a tatka taky ne dostane tvou fotečku jako dáreček narozkám které ten den oslaví upečeme mu dostíka ale pak mu sníme my ju?

Mile maminky potrebovala bych prosim radu,chci vlozit jedne mamince penize na ucet u ČESKE SPORITELNY nevite kolik se plati za vklad dekuji Pápá

Ahoj holky, jdu si pro radu, dnes ráno jsem se probudila a byla jsem celá taková "navlhlá", když jsem vstala, měla jsem mezi nohama trochu mokro, pak už ale zase nic. Mohla by to být plodovka? Klasický výtok to nebyl.Zítra mám jít na KO, stačí když to sdělím dr. až zítra? Moc vám děkuju za vaše reakce.

Ahoj tetičky,

Holky, ač čekám druhé mimi, tak si nejsem absolutně jistá :help: :help: :help: ...několikrát denně se mi stane, že mi ztvrdne děloha - jako ne celé břicho, ale jen tam, kde je mimi, takže děloha,že. jakoby taková křeč, která za chvíli odezní. Já si dřív myslela, že to je jen to, jak se tam mimčo vyvaluje, ale nyní je to častější a zřetelnější. Dělá mi to při námaze nebo když se např.