Maminky co na potničky? Je nám 6.týdnů a doktorka předepsala Imazol tak nevim no....

30.08.2012

Ahojda děvčata co na potničky máte vyzkoušeného?Kristiánek je má na obličeji a za krčkem a na levém boku.....Tak vám nevim.Doktorka dnes předepsala nějákou vodičku ale tu se mi nechce dávat páč to je něco jako líh!!!!A Imazol a není on kotrikoidní?Nevéte o něčem lepším co zaručeně pomohlo?Děkuji všem za rady :one: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Malej měl zase zapařeniny jako mimi v podkoleních jamkách a potničky na bříšku,mazala jsem sudocremem a do dvou dnů byl klid. Taky jsem pak nepoužívala nic jinýho a ještě teď,když je malýmu 31 měsíců ho mám v šuplíku a používám když je potřeba :a:

Ahojky, hodně větrat, děcko méně oblíkat, nám pomohl Sudokrém. Imazol bych nemazala, není to nic zdravého... Ale kortikoidní teda není, jak ses ptala.

In reply to by lidus84

Naprosto souhlasim....taky nam pomohl Sudocrem...do 3 dnu nebylo skoro nic. Muze se to potirat bez obav i na oblicejicek a pokud ma potnicky na vickach,tak potirat cernym cajem. Dceru jsem pred 2 lety v cernem caji i koupala,mela to po celem telicku. Tak at brzo zmizi!!! ;-)

naše malá /5týdnů/ je taky osypaná. neboj imazol určitě není kortikoid, je to volně prodejný krém já ho hodně používám na opruzeniny. jinak nám dr. doporučila omývat řepíku a dnes mi říkala že mám na kousku zkusit zásyp že to někdy pomůže.

vykoupat v heřmánku a hodně větrat a miminko moc nepřehřívat, za pár dní zmizí ať s imazolem nebo bez něj, nám dr tenrát psala salyciovou mast, ale s tou taky opatrně. :a:

ahojky nám se rozjely potničky pod dudlem a rozlezly se na spánky a za ouško,zkoušela jsem bepanthen a větrat no nejlíp se osvědčilo moje mlíčko, po každém kojení kdy už teče zadní tučne malé patlám pusinku a zlepšilo se jí to:)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky