Mám ještě dotaz!!Majdince se občas dělají okolo pusinky a někdy kolem očiček jakoby modřiny.... | Moje těhotenství.cz

Mám ještě dotaz!!Majdince se občas dělají okolo pusinky a někdy kolem očiček jakoby modřiny....

Obrázek uživatele Danka

  :? .Nevíte proč?? Přemýšlím, že zavolám k dr., ale jestli je tu někdo,kdo mi k tomu může něco říct, takvám předem děkuji.Mám z toho obavy, protože, když jsme byly s Majdinkou na kardiologii, tak se mě dr. ptal, jestli se jí nedělají modřiny, tak jsem řekla, že né a tím to skončilo, neřekl mi, co to znamená, no a ted když se jí dělají, jsem z toho docela vyděšená... Sad .


  Komentáře

  Obrázek uživatele Macinka2

  jéééžiši šmarja no tak to je hrozné :r: já si mám děti zdravé takže si to nedokážu představit ale vím jak ti je, to by asi každá maminka věděla... tak vám moc držím palečky ať je to vše v pořádku a Majdinku ať moc netrápí :c:

  Obrázek uživatele mirax

  Danko, proč jste byli na kardiologii? Napiš, jestli se Majda s něčím léčí nebo jestli byl nějaký problém. Modřinky mohou být z různých důvodů..Jsou to popravdové modřiny, které jsou zpočátku modré a pak časem zežloutnou a zezelenají..? Nebo jen namodralé flíčky?Piš..

  Obrázek uživatele Danka

  Majdinka má šelest na srdíčku a dvě dírky u komor, že prý to je spíš jen estetický problém, nic vážného... :? .Jsou to modré fleky, okolo pusinky, nebo kolem očí... :O .Nemá to denně, ale občas se jí to udělá a včera navečer, se jí to objevilo.Ted jsem volala k dr. a řekla mi, že mám přijít, že mi dá doporučení na krevní obraz... :r: :r: , mám fakt hrozný strach, už jenom z toho, že jí zase budou píchat... Sad :r: .

  Obrázek uživatele mirax

  No, někdy to děti mají, různé vrozené vady na srdíčku, dost často se i samy upraví..Ty skvrnky můžou být poruchou srážlivosti, děti mívají málo vit. K např., ale důvody jsou různé. Někdy i při těch různých srdeč. vadách můžou právě jakoby modrat v obličeji..Já jsem se totiž párkrát lekla u Tobíka, že večer taky tak zmodrá kolem pusinky (taky vždycky večer a po koupání..nebudou ty děti třeba jen trochu zmrzlý?:).. a chci se na to dr. zeptat.
  Neboj se, určitě se to vyřeší a snad to nebude nic vážného. Držím palečky, snad Vás objednali brzo, ať nemusíš být ve strachu a nejistotě dlouho.papa

  Obrázek uživatele Tesa

  Ne Ne opravdu nevím, ale asi raději volej Dr.

  Otěhotnění krátce po porodu

  Ahoj holky, je tu nějaká maminka, která otěhotněla znovu brzo po porodu?...

  Prosim o radu

  Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

  Opar

  Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

  Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

  Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

  Vývoj novorozence týden po týdnu

  Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...