Mák?

16.06.2010

Zdravím všechny snažilky, těhulky a maminky ...

Nedávno ve zprávách bylo, že když se sní hodně makových koláčků, tak testy na drogy u takového člověka vyjdou pozitivní. Tak mě dneska napadlo, jestli se mák v těhu může? Ne, že bych měla šílenou chuť na mák, ale zajímalo by mě to. To samé se švestkovým kompotem (myslím, že švestkovým). Po něm se můžou zase nafoukat promile. No jen by mě to zajímalo, jsem zvědavá :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já si myslím že to neublíží, selským rozumem- pozitivní test na drogy je po cca 6 mak. koláčcích ale když je sníš tak se také nebudeš cítit "sjetá" A když sníš švestkoví kompot opilá také nebudeš. Test ti to ukáže ale určitě né v takové míře aby jsi to na sobě pocítila. :a:

http://Zelvicek1.mondozoo.com

ježiši,tak o tom slyším porpvé a to potom když jsem byla těhu chudák malá v bříšku,jedla jsem mák obdem--buchty s mákem,nudle s mákem,...vše co se dalo s mákem jsem jedla,měla jsem na to šílenou chuť. Celé těhu jsem to tak jedla,mák mě chutná odjakživa a vím,že v těhu to bylo obzvlášť. Nic mě neuškodilo a malá je v pořádku,měla včera 4 ročky a je zdravá až moc,takže si nemyslím,že by to škodilo. Tělo si samo řekne co ano a co ne. Poslouchej své tělo. Teď su podruhé těhu a mák nemusím,sem tam makovej závin,ale málo,nemám teď chuť,takže si opravdu tělíčko řekne. Jejda,ještě že mě nedělaly ty testy jinak už bych nejspíš seděla :? :? :? Je to zajímavý,fakt to slyším porpvé,nemá se nic přehánět,to je jasné,ale na co máš chuť si dej a i dělej. Tak se měj krásně a klidně papkej :hu: pa :)

ahojky.. tak na začátku mě mák moc nelákal, ale teda teď ke konci no dá seříct už od poloviny těhu si moc ráda dám nudle s mákem a nějaký ten koláč.. myslím, že by jsi toho musela sníst tunu a ještě by musel být nezralý..
A švestky, když není zkažený kompot a nekvasí, tak si myslím, že taky je to nesmysl..
No ale nemá se s níčím přehánět :-)
Opatrujte se!

Ahoj, já to viděla a bylo to snad až po 6ti nebo 8mi koláčích. Já když si dám, tak si dám jeden a ten mimču určitě neublíží. Ten kompot bych taky neřešila :). Já v začátku těhu měla hroznou chuť na tresčí játra (ta se taky v těhu nemají) a taky jsem si je dopřávala, na posezení jsem snědla celou plechovku, sice mi pak bylo zle, ale chuť byla větší a mimi podle všech vyšetření je taky v pořádku. Já se řídím tím, že na co má tělo chuť, o to si řekne

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka