Loučím se jako těhulka

06.10.2009

Ahojky holčiny,
jdu se s vámi rozloučit. Zítra toto dobou budu dumat a budu usínat někde v postýlce v porodnici s tím, že ráno mě čeká nový svět v podobě malého uzlíčku, které nosím pod srdíčkem už 38 týdnů. Nebudu tady popisovat co to bylo za boj od samého začátku, to kdo chcete vědět tak si to můžete přečíst v mém blogu v deníčku do kterého jsem se pustila a napsala jaká dlouhá cesta vedla k tomu, aby ET rostl u mě v bříšku.
Chci Vám všem moc poděkovat za všechny rady v době mého těhulkování, za podporu v době kdy jsem skončila na gyndě s diagnózou hrozícícho předčasného porodu a hlavně děkuji, že JSTE. Bez vás bych o těhotenství nevěděla nic.
Mějte se krásně, maminky pohlaďte svoje miminka v pelíškách, těhulky pohlaďte bříška a my se vám ozveme jak nejdřív to půjde v podobě Lenča 87 + Honzík nebo Verunka.

Loučíme se s Vámi pro dnešek ještě Lenča87 + mimozemšťánek ET :a: :h: :k:

Drahá přítelkyně, myslíme na tebe s Lili a těšíme se na smku. Hlavně ať je vše v pořádku a ať tě to potom moc nebolí :h: .

Ahoj Leničko, moc krásně napsaný. Moc moc držíme pěstičky abyste to měli rychle za sebou a byl mimozemštánek hezky u maminky.

už jsem ti odepisovala do mého blogu, tak ještě jednou, hodně štěstí :a: a věř že tě čeká to nejkrásnější co může být-tvé miminko :°O°: až mám oči zalité slzama... ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka