JMÉNO

03.09.2015

Jen tak pro zajímavost otvírám diskuzi ohledně jmen. A to jak pro holčičku tak pro chlapečka. Zkrátka jaké se Vám líbí jméno buď pro to či ono pohlaví? Nehleďte na to, zda by jméno Váš protějšek či rodina odsouhlasila. Mně se líbí....

Holčička:  Mariana, Berenika, Rozalie, Liliana

Chlapeček: Eliáš, Patrik, Alex, Kristian, Oliver

 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Moc děkuji všem za přízpěvky*wink* Jste úžasné! Jsem překvapená, kolik hezkých jmen mi ještě uniklo*smile* Známá teď přemýšlí o Damianovi nebo Vincentovi (Vini)...To poslední mě také uchvátilo:€s€: 

tak my máme doma Danielu,Zlatu a Sonu-nemužu najít na klávesnici háček :),u první jsem chtěla ještě Elišku nebo Aničku a u třetí jsme se rozhodovaly ještě mezi Zuzankou a Tatánou-háček :) každopádně mít čtvrtou holku tak fakt nevím :) u kluku by jsme to měly jednodužší,u první i druhé jsme měly Matěje,u třetí už jen z principu změna na Jakuba :) ,nicméně se mi ještě moc líbí Honzík,Matyáš,Ondrěj,Vojtěch,Mikuláš

Tak my máme Žanetku a Zuzanku, další holčička by byla asi Jolanka nebo Simonka, pro kluka se mi hrozně líbí Radim nebo Robin, ale byl by to asi Jiří po tátovi :a: 

Ahoj, my máme doma Nelinku a jméno se mi moc líbí, je jednoduché, krátké a krásné. Mimo to se mi líbí jméno Beáta, ale jelikož máme příjmení na B tak by to znělo blbě:-)...co se týká jména pro chlapečka, tak tam je to složitější, ale třeba Tadeáš.

Ahoj, tak my už jsme asi dovybrali :D máme Lukáška staršího - po taťkovi a sedmiměsíční Adélku :) kdybych si měla vybrat teď, tak u holky by to vyhrála Alina :D chtěla jsem jí už u Adélky, ale byla jsem jediná, který se to líbilo... a pro kluka se mi dost líbí Kryštof nebo Ondřej :) 

Dnes jsem taky koukala na jména :-) Máme dceru Natálku a ted čekáme druhé.U kluka máme jasno.Byl by to Adámek a u holčičky nevíme.Nejvíce se mi líbí:Nela,Samanta,Liliana,Laura,Linda,Štěpánka,Katrin,Meláne,Roza,Sofie.

tak my doma máme Adélku a Sárinku, koncem října přibude buď Emička (na přání dcery) nebo Matěj (to nás drží od začátku) .

Mě se dál líbí:

holka: Veronika, Dora/Dorota, Aneta, Laura, Eliška a Šarlota (moc by se mi líbilo mít doma Lotku,teď to ale vychází dle termínu porodu na  jeden den :-(  )

kluk: Jáchym, Bořek, Martin, Ondřej, Štěpán.

Jinak u nás má jedna rodina ve vesnici Dorotu a teď se jim narodila druhá holčička a té dali jméno Rozita (prý chtěli Rozárku, ale Rozálie se jim nelíbilo), hodně lidí to odsoudilo, ale mě to příjde naprosto přesný :-)

ahoj,máme doma Lukáše a Nikolase,takže ty vynechám :) Takže za mě:

kluk:Jonáš,Jáchym,Kryštof,Štěpán,Robin,Viktor,Mikuláš,Alex,Oliver,Denis,Hynek,Tadeáš,Tobiáš,Šimon

holka:Klaudie,Nina,Ella,Beáta,Justýna,Jolana,Laura,Linda,Sára,Stela

z holčičích se mi poslední dobou líbí - Meda, Olivie, Rebeka, Ráchel, Emilie, Sára, Natalie, Viktorie, Štěpánka

u kluka - Jonáš, Jonatan, Matouš, Benjamin, Jakub

 

no určitě je jich víc, jen si teď nevzpomenu :)

 

Tak to mi máme jasno. Až se tedy zadaří =) Holčička by byla Adélka a chlapeček Vendelín. Přítel se s klučičím jménem cukal, ale pak se mu to začalo víc a víc libit. Nechci totiž Václava 3. *biggrin* :-D :D +D =D :biggrin: 

Ahoj :-)

 

My máme doma dvě holčičky,první je Lucinka, tu chtěl manžel strašně moc, tak ji má a druhá je Silvinka,to se líbilo zase mě,aby to tak nějak šlo k sobě... Lucie a Silvie :-)

Z holčičích jsem měla ještě Adéla, Amálie,Rozálie,ale to spíš jen tak,kdyby náhodou,pro Silvii jsem byla od začátku a manžel taky.Ještě jsem měla třeba Apolenku, Valentýnku, ale to nepřipadalo v úvahu :-D Taky jsme hledali jména,aby nebyl svátek a narozeniny v jednom měsícinebo v jiném měsíci,ale pár dnů po narození

Z klučičích jsem měla Martin po manželovi (absolutně ne), Jan, David, Lukáš, Antonín, Daniel, Jakub,ale nakonec jsme se shodli na Filipovi.

Ale manžel kluky neumí,tak bylo jasné po prvním UZ:-)

In reply to by mishka25

Lucie a Silvie, to zní hezky *good* :GOOD: :good: *GOOD* *THUMBS_UP*.

I ta Apolénka a Amálka. Ale to by u nás taky neprošlo:n:

Z kluků máme doma Daniela a Filipa :-)

Tak já mam doma syna Matěje

Až budeme mít druhé miminko, chtěla bych aby to byl Lukášek a nebo Laurinka

Dále se mi líbí pro kluka: Kryštof, Martin, Marek, Patrik, Michal a pro holčičku:Rozárie, Ester, Tereza, Veronika, Viktorie :)

Ahojky, my máme chlapečka Antonína,  dal z klučičích jmen se mi libi Jan, Jakub, Matěj.  A holčička by byla Michalka, to má manžel nekompromisně zamluveny, tak jsem ani o jiném nepřemýšlela. :-) 

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka