Jaky byl Vas druhy porod?

10.12.2010

Ahojinek vsem. Jsem v 25t a od // na testu se bojim porodu. Prvni sem si uzila az,az a tak se ted dost bojim. Pri predstave ze me to chytne se mi sevre zaludek :( Ted mi rodilo 5 kamaradek,vsechny po druhe a porod do 4hodin. Jake to bylo u vas? Vim ze se bat nemuzu,slo to tam,musi to ven :) akorat ten strach me nejak premaha...

Kliknutím vložíte smajlíky:

taky se dost bojím :D, zatím tolik nešílím, ale až se to bude blížit zblázním se. Po porodu mého syna jsem přísahala že tohle už bych podruhý nepřežila. Porodila jsem sice už po 11h, ale ten průběh a 2h na sále byl konec všeho hezkého. Dostala jsem asi 6 vyvolávacích injekcí, které vůbec nepomáhaly :(, malej měl hodinu hlavičku venku a nešel ven, tlacila jsem, skákali mi na břiše až jsem měla žebra pod krví...Tak nějak doufám že to bude už lepší a zvládnu to...

Ahojky tak já po druhé si také myslela,že to bude rychlovka,ale nebyla porodila jsme od odtoku vody za 14hodin,ale mám děti od sebe o 8let,tak,že prý jak prvorodička,ale byl u mě stejný problém jako po prvé malý sestupoval pomalu a otevírala jsem se také pomalu...no jinak bych řekla,že kontrakce atd byli intenzivnější než po prvé,ale tentokrát bez nástřihu tak zase tohkle bylo supeeer :one: .Já se tedy nebála,říkala jsem si že už to horší být nemuže :c: než poprvé to jsem byla 2dny v porodnici na vyvolání a pak za 12hodin porodila.Ale za to štětstí to stojí :h: a na bolest se rychle zapomene ;) držím palcečky ;)

Můj druhej porod je pro mě nezapomenutelnej zážitek. V noci mi začly bolesti, ale jen takový mírný a rozhodně né pravidelný, vždycky jsem to rozchodila a jen jsem nemohla spát, tak jsem si četla. Kolem šestý už začly být pravidelný, takže jsem vzbudila manžela a volali jsme dědovi, aby si přijel pro starší. Bolesti byly pořád snesitelný. Cesta autem úplně v pohodě, v sedě jsem se cítila strašně dobře. Přijeli jsme do porodky, kde mě prohlídla PA a říká, to bude rychlý vy už jste na 5 otevřená. Tak mi ještě natočila monitor, já pořád čekala, kdy přijdou nějaký pořádný bolesti a nic. PA zkontrolovala monitor a že se mám už přesunout na lehátko a že zavolá manžela, aby to nepropásl. Pak mi píchla vodu a za chvíli už jsem měla tlačit, na 3 zatlačení byla malá venku. Od příjezdu po porodky to trvalo 40 minut.
Tess

hlavně se nemůžeš porovnávat s ostatníma, ale obecně druhý porod bývá snažší, ... u mě byl teda zhruba stejný, co ten první, a protože jsem první měla celkem pohodovej (jestli to teda někdy o porodu lze říct), tak i druhej šel :-)
neboj, jak píšeš, ven musí, porod bolí vždycky, ale pak výsledek stojí za to :-)
Před půl rokem jsem rodila potřetí, bála jsem se neuvěřitelně, celé těhu jsem na to myslela, jak to bude hrozný a taky jsem to dala. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka