Jak vám začal porod?Jak vypadá kontrakce?A jak poslíčky? | Moje těhotenství.cz

Jak vám začal porod?Jak vypadá kontrakce?A jak poslíčky?

Obrázek uživatele Freya

Ahojky všem,
vím, že je to asi dost nepopsatelné a individuální, ale mě to hroooozně zajímá :///: :
Jak vám začal porod?
Kontrakce (alias to, o čem se říká, že má být pravidelné, zkracující se intervaly, nepřecházející po sprše... :s:) - jak jste je pociťovaly? Jako bolest (tlak?) na MS (v podbřišku)? Nebo jako tvrdnutí břicha (celého)? Nebo jako křeče v celém břiše?
Jsem prostě hroooozně zvědavá. Sluníčko
Já sama mám jen sem tam tvrdnutí (absolutně nebolestivé ...) a sem tam mě třebas půl hoďky v kuse "bolí" jako při MS (takový ten nepopsatelný tupý tlak v podbřišku), ale jinak nic - žádné poslíčky apod., takže bych si ráda zkusila představit, jaké to asi je (prostě se fakt dost těším, až to začne a tak si to představuju, ale nevím jak :///:) .

Takže:
1) Měly jste poslíčky před porodem?
2) Jak to vypadalo?
3)Jak vám začal porod a jak se případné pocity (bolest) lišily od poslíčků?

Sluníčko

Obrázek uživatele Clarra

tak tvrdnutí břicha nebolí asi nikoho a kontrakce jsem pociťovala jako silné bolesti při ms (takže není se moc na co tešit-prostě bolestivá ms). Pápá Jinak u každého to probíhá asi trochu jinak, takže tu budeš mít info jen tak pro zajímavost, ale řídit se tím moc nedá. Co fungovalo u mě je např. horká vana-začnou ti bolesti-asi jako u ms, dáš si horkou koupe, když bolesti přestanou-byly to poslíčci,když pokračují-je to začínající porod.

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Rýma

Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

Duch na tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

Těhotenství

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

Prima adopce

Dobr den všichni 

jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

Léky v 1. trimestru

Ahoj,

jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...