Jak vám začal porod?Jak vypadá kontrakce?A jak poslíčky? | Moje těhotenství.cz

Jak vám začal porod?Jak vypadá kontrakce?A jak poslíčky?

Obrázek uživatele Freya

Ahojky všem,
vím, že je to asi dost nepopsatelné a individuální, ale mě to hroooozně zajímá :///: :
Jak vám začal porod?
Kontrakce (alias to, o čem se říká, že má být pravidelné, zkracující se intervaly, nepřecházející po sprše... :s:) - jak jste je pociťovaly? Jako bolest (tlak?) na MS (v podbřišku)? Nebo jako tvrdnutí břicha (celého)? Nebo jako křeče v celém břiše?
Jsem prostě hroooozně zvědavá. Sluníčko
Já sama mám jen sem tam tvrdnutí (absolutně nebolestivé ...) a sem tam mě třebas půl hoďky v kuse "bolí" jako při MS (takový ten nepopsatelný tupý tlak v podbřišku), ale jinak nic - žádné poslíčky apod., takže bych si ráda zkusila představit, jaké to asi je (prostě se fakt dost těším, až to začne a tak si to představuju, ale nevím jak :///:) .

Takže:
1) Měly jste poslíčky před porodem?
2) Jak to vypadalo?
3)Jak vám začal porod a jak se případné pocity (bolest) lišily od poslíčků?

Sluníčko

Obrázek uživatele Clarra

tak tvrdnutí břicha nebolí asi nikoho a kontrakce jsem pociťovala jako silné bolesti při ms (takže není se moc na co tešit-prostě bolestivá ms). Pápá Jinak u každého to probíhá asi trochu jinak, takže tu budeš mít info jen tak pro zajímavost, ale řídit se tím moc nedá. Co fungovalo u mě je např. horká vana-začnou ti bolesti-asi jako u ms, dáš si horkou koupe, když bolesti přestanou-byly to poslíčci,když pokračují-je to začínající porod.

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...