Jak vám začal porod?Jak vypadá kontrakce?A jak poslíčky?

01.12.2014

Ahojky všem,
vím, že je to asi dost nepopsatelné a individuální, ale mě to hroooozně zajímá :///: :
Jak vám začal porod?
Kontrakce (alias to, o čem se říká, že má být pravidelné, zkracující se intervaly, nepřecházející po sprše... :s:) - jak jste je pociťovaly? Jako bolest (tlak?) na MS (v podbřišku)? Nebo jako tvrdnutí břicha (celého)? Nebo jako křeče v celém břiše?
Jsem prostě hroooozně zvědavá. :€s€:
Já sama mám jen sem tam tvrdnutí (absolutně nebolestivé ...) a sem tam mě třebas půl hoďky v kuse "bolí" jako při MS (takový ten nepopsatelný tupý tlak v podbřišku), ale jinak nic - žádné poslíčky apod., takže bych si ráda zkusila představit, jaké to asi je (prostě se fakt dost těším, až to začne a tak si to představuju, ale nevím jak :///:) .

Takže:
1) Měly jste poslíčky před porodem?
2) Jak to vypadalo?
3)Jak vám začal porod a jak se případné pocity (bolest) lišily od poslíčků?

:€s€:

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak tvrdnutí břicha nebolí asi nikoho a kontrakce jsem pociťovala jako silné bolesti při ms (takže není se moc na co tešit-prostě bolestivá ms). :a: Jinak u každého to probíhá asi trochu jinak, takže tu budeš mít info jen tak pro zajímavost, ale řídit se tím moc nedá. Co fungovalo u mě je např. horká vana-začnou ti bolesti-asi jako u ms, dáš si horkou koupe, když bolesti přestanou-byly to poslíčci,když pokračují-je to začínající porod.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka