Jak se odvodnit při zavodnění v těhotenství

02.03.2012

Ahoj děvčata, vím že to patří k těhotenství, ale přeci jen si myslím, že s tou vodou se dá trochu zatočit, jsem v 5 měsíci a už začínám otékat, to jsem v prvním takhle brzy neměla...a pravda, taky jsem to tolik neřešila. Nemáte nějaký typ jak tu vodu trochu z těla dostat ven ? Prsty začínají buclatět, tvářičky se taky nalejvají...je to nepříjemný sakra.. :00:

Kliknutím vložíte smajlíky:

v těhotenství jedine stravou. Jinak bych to řešila až po porodu, po kojení. Jinak ne. Pak zkus třeba nějaký přípravěk určený přímo na odvodnění

No mudr by Ti měl především udělat odběry a taky hlídat tlak, mě to trápí taky, sice už jsem skoro 34 týden, ale prstýnky už nenosím 2 měs.Jo a taky je dobrý brát magnézium. A jak píší holky méně solit, ale to já neumím :r: Jinak buď ráda, že je zima snaž se vydržet. Taky bych brala nějaký špunt a vše odpustit či už porodit :s:

In reply to by katka.javor

no, jsem 21tt, tlak mám ukázkový, 120/80, moč taky v pohodě, zatím, tak uvidím co mi řekne příště. Dneska jsem se na to hodně zaměřila přes den, pila i čaje a trochu to slané omezila a musim říct, že ten prstýnek na ruce vypadá večer líp než ráno tedy...tak to bude asi trochu v té skladbě jídelníčku taky...v tom taky vidím slabinu...solím jinak poměrně hodně. Zima je, ale termín zač. července a to se tedy opravdu netěším...s 2 letým torpédem, to asi tu vodu vypotím snad :€s€:

Já také teď u druhého začala takhle brzy s otoky, mudr s tím ovšem nic nedělala pokud nemáš kotníky jako konve :( ale začala jsem jíst hodně ovoce a vyvyruji se solení a jiným nápojům než je voda a je to lepší, ale ruce také cítím, že mám prstíky oteklé, boty už zapínám na fest a prstýnky jsem už dávno musela sundat, na tvářičkách to také pozoruji, ale jak píšu, nic hrozného a teď už jsem 32tt

In reply to by krtecek9

je pravda, že já kolikrát byla nateklá i v létě, hlavně ruce, a to jsem nebyla těhotná. Piju hodně, nejdu ani na procházku bez flašky vody..a na konci prvního těhotenství jsme ty konve měla tedy :) taky v porodnici zůstalo 10kg...škoda, že takhle rychle jde jen ta voda, a ne i tučíček :)

In reply to by raismarka

Já mám v létě také nohy jako konve bez těhu, proto jsem ráda, že i to druhé těhotenství je přes zimu a ne v létě ;) A žehlení je také děs, takže už začínám žehlit v sedě, ale moc mi to tak nejde :( teď už mi zase začínají popraskávat další metličky na nohách, tak už se víc šetřím a i ty procházky už jsou fakt kraťonké nebo si jen sednu na zahradu a nohy moc nenamáhám, přeci jen je mimi už kus chlapíka ;)

hlavně hodně pít čistou vodu, nejíst moc masa, hlavně ovoce a zeleninu. když otýkáš, ledviny nestačej vylučovat. takže jim to chce ulevit - žádnou kuchyňskou sůl, žádnej cukr, bílou mouku, kafe, pivo, minerálky..a dojdi si k doktoru, myslim, že otýkat je normální až v 9 měsíci, já sem 36. týden a zatim sem neotekla ani jednou, tak to nebude zas tak normální, jak píšeš.

In reply to by paní Kateřina Behege

no matně si vzpomínám, že při prvním těhu to bylo spíš ke konci, ten osmej devátej, ale teď...? Vodu piju, už léta nic jinýho, a zelený čaj, denně ty 2 litry dám, v létě víc, s tím asi problém nebude, spíš to vidím na tu sůl, cukr a mouku, pečivo si dopřávám denně, to je pravda. Jo, je to boj, tak zkusím omezit. Díky za typy, toho doktora vydržím do další kontroly asi, zatím to není tak dramatický, ale začíná to brzy no.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka