jak poslat stížnost na doktorku? a KAM?

02.05.2011

PORADÍTE?Na vedení nemocnice nebo kam?

viz článek
někdo ví,někdo ne,ale můj syn 22měsíců,,měl minulý týden zánět na pindíku,strašili nás chirurgii,když se to nezlepší,koupali jsme v heřmánku,dubové kůře,řepíku,zlepšení bylo,už si anio nevzpoměl kde má au.Ale ze soboty na neděli to začlo přesně o půlnoci z postýlky auau a pořád vzala jsem ho k sobě a plakal ,naříkal držel si pindu,sundali jsme pyžamo,na chvilku klid a opět,naříkal bolestí,v půl pát usnul a já taky,ráno jeli jsme na pohotovost,samozřejmě prckovi jako by nic nebylo,poslali nás rovnou na chíru,pani doktorka na něj koukla ani moč nechtěla,samozřejmě mě naštvala tím (Kájovi nestříháme vlasy,tak aby mu to nelezlo do očí,má sponku),že ho chytla za vlasy a řekla,to je jako kluk,jo? A jakým tonem,myslím,že je tam od něčeho jiného.Řekla,že ho nic nemůže bolet,že žádný zánet nemá,tak proč plakal bolestí celou noc?Pak ještě dodala,že mu musí někdo ukázat jakl čůrají kluci,aby nečůral jak holka,já jsemn při tom ráda,že je bez plenky a myslím,že asi učit ho na nočník ve stoje je blbost.Tak jsem si trochu alevila,ale fakt mě čůza neštvala
tak další rána.Ted jsme se vrátili od doktorky,samozřejmě má v moči krev,vůbec se jí to nelíbí,zítra se to posílá na rozbory,první výsledky ve středu,další v pátek.Sama má doktorka,řekla,že asi není doktorka v KRČI normální,podle toho co psala ve spisu.Budem posílat stížnost na dotyčnou,nenecháme to jen tak.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ježiškote,to je síla.Je my vás líto a je to fakt nehoráznost.Syn je už po antibiotikách,ale naše doktorka nás pro jistotu posílá na sono břicha,tam j´dem zítra a moč jsme posílali v pátek na sedimentaci,naše dětská je fakt důsledná,ještě,že tak.Dej vědět jak pokračujete

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

TAK TO JE STRAŠNÝ.CHJO.Prcek už je v naprostém pořádku,vše vyšlo moc dobře

Asi bych si ho taky spletla s holčičkou díky těm vlasům, navíc když má tu sponku. :-)
Nicméně připojuji se k názorům níže - lékařská komora. Vedení nemocnice bych to asi nedávala, připadá mi to zbytečné, tipuju, že by ji tak akorát kryli a hájili. Tak ať jste úspěšní...!

In reply to by babinka

Známýlékař.cz mi přijde dost nevěrohodnej. Co jsem se tam dívala na svoje dr., tak ty se kterými sem spokojená leta letoucí, tak tam lidi celkem dost haní a ty se kterýma sem byla nespokojená a nakonec sem je vyměnila jsou tam naopak chválení, ale je mi jasné, že to není pravidlo :-)

Ahoj!! Oficiální stížnosti na chybné postupy či jiná pochybení vůči etice (tam patří i nevhodné chování vůči pac. a jeho rodině) a Hippokratově přísaze lékařů se zasílají na lékařskou komoru (zjisti na netu kde sídlí pro Krčskou nem.). Pochopitelně i zaměstnavateli a potažmo i primáři příslušného odd., pod které lékař spadá. Měli by Ti poslat odpověď i úřední cestou, tj. do 30ti dní. Vše je nezbytné poslat doporučeně a podací lístek uschovat!!!
Přeji Ti, aby bylo co nejdříve chlapečkovi lépe! Vím jak dokážou zdravotníci v těžkých chvilkách ublížit, byť je to "jen" nevhodná poznámka myšlená "naprosto neutrálně".

tak takové chování bych si také nenechala líbit!!! V tomto případě bych stížnost na onu "doktorku" poslala na ředitelství nemocnice. Popsala bych jim celou situaci, kterou by ti měl dosvědčit alespoň partner, jestli tam s tebou byl ( oni se často ohánějí, že maminka je přecitlivělá a že nic takového se vůbec nestalo ), přiložila bych kopii zprávy s výsledky od Vaší lékařky. Za tohle by se Vám měla ta kráva min. omluvit a být potrestána ze strany svého zaměstanavatele! Hlavně, aby byl malý v pořádku, to je ze všeho nejdůležitější, držím Vám palečky!

In reply to by Makak

ahojky,je to fakt síla,bohužel jsmem tam byla sama,přítel byl včekárně.Moje doktorka mi to podepíše a pošlem jim to.Děkujem

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka