Džusy po porodu, ano nebo ne?

19.04.2010

Zdárek holky, chtěla bych se vás zeptat - dneska mi řekla švagrový at zapomenu po porodu na pití jakýchkoliv džusů, že to nadýmá...Tak nevím. Víte o tom některá víc? díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

Zkusila bych napřed méně agresivní džusy - jablko, hruška... a pak postupně přejít k pomeranči, příp. grepfruitu. Radši napřed ředěný víc než míň. Já jsem pila naprosto v pohodě jablečný džus, později (tak od 2-3 měsíců) i pomerančový a žádný problém nebyl.

ahoj,
ani ne kvůli nadýmání, ale mimi by se mohlo osypat. Ještě se dá, když máš džus konkrétní potraviny (pomeranč, jabko atd), aby se případně vědělo, z čeho se mimi osypalo. Nejhorší je multivitamím, tam je mix ovoce, tak nakonec by ti preventivně zakázali všechno ovoce, bo by se nevědělo, které to ovoce udělalo problém.
Jinak po porodu by se neměly ani žádné citrusové plody, jahody atd.

Holky moc díky za komentáře...víte mě to taky dost překvapilo, protože džusy, at už jakýkoliv piju docela často, většinou ředěný. Mě spíš přijde, že když to zakázali v porodnici jí tak je to všude....ona je stejně stará jako já, ale už jedno mrně má a ted zas čeká další a mě se zdá, že se mě snaží vystrašit...a takový ty věty typu počkej až tohle a tamhleto...už mě to fakt vadí...vím, že chce asi poradit, ale spíš mi přijde, že jí něco žere....omlouvám se, že si tu vylejvám srdce, ale už mě ty její výlevy fakt štvou...díky...

In reply to by Margee

ahojky,víš co každé dítě je jiný někomu sedí plinky takové značky a druhé se po nichj osype to stejný s kosmetikou.
prostě vyzkoušej ředěný třeba pomerančový a když mimískovi nic nebude pij to klidně dál a to stejné s ovocem vždy jeden druh aby jsi věděla po čem může mít vyrážku.
Víš kolik věcí by se nemělo v těhu a pak v době kojení??????Jenže to by jsi pak nesměla skoro nic.
Já radím vyzkoušet a uvidíš sama.
Já mám nachystanej čaj na kojení kde je fenykl a apod což je dobrý aby mimísek neměl bolení bříška.
Je to tvoje miminko tak si to dělej podle sebe jak ty chceš.Každý doktor ti řekne taky něco jiného.
papááááááááááá

Já jsem pila džusy normálně, pijeme vlastně hlavně džusy napůl ředěné vodou, protože džus samotný docela odvodňuje, pila jsem to tak i v porodnici a neměly jsme nejmenší problém, ani já, ani malá...

jééé já džusy pila normálně :-) když jsem byla v porodce a donesli mi hrozny ak mne je sestra zakázala kvůli nadýmání. Jenže mne hrozny nenadýmají. :-) takže jsem se v jídle vůbec neomezovala.

ahojky džusy nenadýmají ale mimísek by se mohl osypat.Vyzkoušej jeden druh a uvidíš jestli se ti malý osype nebo ne.Každý mimčo je jiný.Já sice džusy piju jen ředěné odjakživa ale zas ejím pomeranče apod a to by se taky nemělo kvůli reakci mimíska.
můj názor je jíst vše a když se mimísek osype přestat a je to s čímkoliv.Já jedl au kojení i zelí a klukům to nevadilo.

Pila jsem džusy, minerálky, v porodnici jsem si dala i houskové knedlíky, za to maminka vedle jančila z jedné kuličky hrášku v polívce... :s:

no,že by nadýmaly nevim, ale nejsou dobrý proto,že by se malej osypal.Jako třeba citrusy. Ale pokud to nebudeš pít neředěný a krabici za den, tak to bude v poho. Ono asi jak u koho,ale já osobně třeba nemohla 3 měsíce skoro nic kromě čistý vody a několik dní starýho chleba.. natož džus,malej měl po všem prdíky nebo vyrážku.To uvidíš... ale je fakt,že pokud budeš kojit,tak je lepší si na všechno dávat bacha.

ale jen si ho dej ;-D ja sme pila po porodu halnve dzusy a mimo bylo uplne oki a krasne hajalo a ted ho piju a az pristi tyden porodim,tak si ho dam zas a i cerstve klacky a rohlicky hmm....to pak by si musela vse vynechat ;-) ja se teda nkdy v kojeni neomezovala a omezovat nebudu,jen sem jedla vice zdraveji...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka