Drbáníčko prosincové :-) | Moje těhotenství.cz

Drbáníčko prosincové :-)

Obrázek uživatele Cmelda

  Ahoj, ve staré diskuzi už je zas přes 420 příspěvků, už se neorientuji, tak hupky do nové Smile

  Komentáře

  Obrázek uživatele boou

  naše Martinka to dělá taky ale chvíli hladí a pak jednu pěnkně a zákeřně majzne. Takže zatím nic moc. Ale Šimonek je Jednička

  Obrázek uživatele Kristule

  Jé, to je krásný Srdce !!!!!!!!! Já tak akorát vždycky jednu schytám po čuni, ještěže mám brýle, by mi i oko vypíchnul. "Malá" ho učíme, ale on hladí jen cizí, páč ty se bojí bacit.

  Obrázek uživatele Veru5

  já chci takýýýýý :c: to musí být úžasné :c: :c: :c:

  Obrázek uživatele Veru5

  já to dnes v noci dostala, tak jsem pěkně naměkko a to malá a objímání mě taaak dostalo, že jsem slzu zamáčkla! ono je to nejkrásnější na světě, když ten mrnousek přijde a těma majinkatýma pacinkama člověka obejme a přitulí se :c: no a k tomu ještě "malá", to by to se mnou snad švihlo :///:
  tak honem honem, at už jsi fit, at můžeš dostat i pusinky Smile

  Obrázek uživatele sokou

  Šíma je veliký šikulínek. :qu: :\x: :qu: :\x: :qu: :\x: :qu: :\x: :qu: :\x: :qu: :\x:
  A hlavně tobě, Páji, přejem, ať se z toho vyhrabeš. Zkoušela sis dát eukalypt na misku pár kapek na topení ? Třeba by se ti ulevilo.

  Obrázek uživatele Kristule

  Jedna věcná. Jak vám kýchají prcci, když nemají rýmu? Domčucha totiž určitě 10x denně. Si říkám, jestli nemá na něco alergii, já jsem alergička, na alergošce jsem měla být už v lednu, ale nějak jsem to proflákla..
  Páji, přeju rychlé uzdravení!!!

  Obrázek uživatele Veru5

  Kristý, tolikrát a tak pravidelně určitě ne, někdy mi kýchne 3xdenně a pak má pár dní, kdy vůbec. spíš mi přijde, jestli není Domča na něco alergický..

  Obrázek uživatele Katuš-Maxík

  Náš pšiká max 2 krát za den a to né každý den a vždycky se tomu směje. Kristi,možná to alergie bude, moje švagrová pšiká hodně když je v bytě něco chlupatého, má alergii na roztoče. ale to i smrká a má červený oči.

  Obrázek uživatele Kristule

  Já si to taky myslím, já mám taky alergii na roztoče,prach, vosy a plísně. Navíc máme doma peršanku a maltézáka, tak to je další věc, která ho může dráždit. Já myslela, že s ním teď ještě na alergošce dělat nic nebudou, že je na to ještě maloch :?

  Obrázek uživatele Kristule

  Taky už jsem o tom uvažovala. To víš, že už jsem to našemu mudrovi hlásila, ale klasika, jen se tomu zasmál a bylo po prdeli. Že by se zeptal, jestli máme nějaký zvíře doma, bo tak, ani náhodou.

  Obrázek uživatele Katuš-Maxík

  Holky, jsem psala, že se nasměju. Mám přečtených pár prvních komentářů a čůrám smíchy. Aspoň budu dlouho žít! :ooo:

  Obrázek uživatele Katuš-Maxík

  314 příspěvků?? To si děláte srandu. To nemáte nic jinýho na prácu? :s: :s: :s: :s: Drbyny jedny drbnový. Blum 3 To fakt nestíhám. Ale ikdyž, udělala jsem si kafe, malej spí tak bych něco stihnout mohla.Aspoň se zasměju! No co o víkendu? Jo,bylo to fajn. V pátek jsem byla sama doma, David byl dlouho v práci. Malej byl hodnej. V sobotu jsme byli 4 všichni spolu doma a pak jel David hrát s kapelkou. Já měla ten večer sraz ze základkou,ale nic velkýho. Děda hlídal a já vyrazila ven. Tak dlouho jsem se nezasmála. Na zpět domů, jsem na chvilku mrkla na zábavu (kde D.hrál) a o půl 1 mi volal děda, že malej řve. Byla jsem za pár minut doma, dala mu prso a spal jak dudek. V neděli navečer jsme jeli k jeho rodičům na kafe a pak zpět. Takže docela v pohodě víked. Mrknu co jste dělali vy.Zatím paa Pápá

  Obrázek uživatele boou

  tolik komentářů za celý víkend se opravdu nedá přečíst. Jinak my jsme si ho užili vcelku hezky až na to že sobotu měla Martinka docela krušnou. Ráno se vzbudila a teklo jí z očička trochu hnisu a měla to kolem oka červené. Tak jsem jí to otírala převařenou vodou. Dopoledne byla v pohodě tak jsme šli na procházku a když spinkala tak jsem si zašli na kafčo do jedné nekuřácké restaurace s dětským koutkem aby si Daneček mohl pohrát. No a když se Martinka vzbudala tak to začlo. Plakala a plakala. Říkala jsem si že jí asi bolí nebo svědí to očičko tak jsme šli domů. Celou cestu proplakala ale doma byla zase v pohodě. Hezky usnula ale v devět se opět vzbudila s pláčem a usnula v deset. Noc proběhla dobře. V neděli ráno měla už očičko lepší a dokonce i dobrou náladu. Tak jsem jí to dál myla tou vodou. Dneska ráno už to vypadalo skvěle tak jsme ani nešli k doktorce. A když jsme přijeli kolem jedné z nákupu tak jsme si všimli že jí vyteklo hodně žluté vodičky z ouška. Tak si říkám že jí asi bolelo ouško a ne očičko. Chuděrka moje malinká, škoda že nám to ti naši drobečci neumějí ukázat. Vůbec neměla teploty a bolesti ouška nic nenasvědčovalo. Tak nevím. Ve středu s ní ale asi raději dojdu k dokrtoce aby jí na to mrkla. I když se mi do tý čekárny plný bacilů opravdu moc nechce.

  Obrázek uživatele Kristule

  Ahojky, to je fajn, že jste měli hezký víkend, teda až na tu sobotu. Já bych udělala to samý, co ty. Akorát já mám kapičky do očí doma, tak bych mu je prokápla, ale tím by to haslo a na ouško bych si taky nevzpomněla, když by neměl teplůtku. Já bych mudře nejdřív asi brnkla a kdyby vás chtěla vidět, tak bych jí poprosila, jestl by vás nevzali až bude třeba na začátku ordinačních hodin v poradně, aby jste nebyli mezi marodama.

  Obrázek uživatele boou

  to bych mohla zkusit. Asi jí opravdu brnknu abych tam nemusela. Snad nám paní doktorka vyhoví.

  Obrázek uživatele Cherry

  Čaute holky.
  Dnes jsme vstávali ve třičtvrtě na pět, tak se mi nic nechce :n:.
  Jinak k těm sladkostem a jídlu obecně - občas si už přijdu jako debil, když slyším ze všech stran, proč už jí nedám to či ono a že oni dali a nic dětem není. Nevím, jak argumentovat. Teda, věděla bych, ale nejsem ten typ, co si otevře pusu, protože vím, že bych mluvila do prázdna a udělala ze sebe ještě většího vola. Jak se budu "vymlouvat" po roce Nelinky, to teda nevím nevím Ne :(. Nejhorší je, že už i přítel se nechává pomaličku nenápadně "přesvědčovat". Láká ho to. Ale já mu dávám sodu :s:, takže Nelinku těmi "blafy" nekrmí :c:.
  Holky, už měly vaše dětičky pivo? Víte, jak to myslím. Ochutnali? Dal jim někdo cucnout?

  Obrázek uživatele alusaP

  Ochutnat asi ne, ale jak vidí lahev od piva, když si třeba manža dá, tak se sápe a musí si olízat hrdlo a dělá jak děsně pije, minulý týden jsme byli v restauraci na obědě, a malá jak viděla pivo, tak byla neodbytná, tak jí číšník ze srandy natočil do panáka nealko pivo, tak jsem jí dala cucnout a šklebila se, jak kdyby to byl největší hnus na světě...
  http://www.mojetehotenstvi.cz/lahvac-je-dobrej

  Obrázek uživatele boou

  hlavně moje nejstarší dcera by Martince nejradši dala ochutnat úplně všechno. A taky děda. Ten to nemůže unést že Martinka jí nesladký a neslaný. Pořád na to její jídlo říká fuj a s tím mě fakt štve. Přitom Martinka baští obědy krásně.
  No a pivečko už ochutnala v létě ale opravdu jen olízla trochu ze skleníčky ale můžu říct že od té doby se sápe na každou sklenku pivka.
  http://www.mojetehotenstvi.cz/taky-mame-pivco-radi

  Obrázek uživatele Kristule

  Jojo, u nás to taky všichni zkouší, že už by mohl sušenku a tohleto a támleto! Já vždycky řeknu ne a švára ten se po mě vozí, že jsem hrozná, že vychovávám dítě podle knížek atd. On je ale jaksi dutější, když říká,že alkohol v těhu a během kojení nevadí. A prostě mu to nevymlávíme!!! Já jsem kráva a je to...
  Pivo jsme nezkoušeli, myslím, že není důvod a že se u nás v rodině chlastá až až.. Manža ten teda nepije vůbec, ale jeho bratr a tatík, ty si vedou skvěle, takže určitě jednou někde za rohem budou Domču učit pít pivo!! Až já je načapu!!!!!!!!! To bude bugrrrrr!

  Obrázek uživatele Cherry

  No to si nemysli, že tu s Nelinkou pořádám pivní slavnosti :s:. To jen, že už malá ochutnat dostala i přes mé protesty... však si trochu cucne, jenom pěny, bla, bla, bla bla bla, bla.... :sick: no kecy.
  Taky jsem docela tvrďas na jídlo. Ale přítel je alergik a já taky (teď teda nevím, jak na tom úplně jsem... měla bych zajít k Dr.), tak fakt jsem ty zásady dodržovala a budu dodržovat. Nevím, co je na nich k nepochopení (pro rejpaly, co kolem sebe mám) - tvaroh, pribiňák, celá vejce, mlíko a solená jídla do roka ne. A necpat sladkým, smaženým a ´éčky".
  Tchán do malé chtěl nacpat pěkně slaný (ale dobrý :hu: :///:) řízeček, od švagra pivečko, tyčinku, od souseda věneček, na piškoty jsem byla kdysi taky ďas... dostala i arašídové křupky... když byla maličká, tak jahůdku (a to měla prosím atopický ekzém Wink )... a další a další. Ale kdyby tihle lidi nebyli, tak by byla na světě nuda, ne? Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele Kristule

  Však já si nemyslím, že takhle žunkáte s Nelinkou už od 5-ti od rána :s: . Myslela jsem to stejně jako ty, prostě malej může všechno a já jsem cimprlich. Tchýně mu tudle už k puse strkala, mastnou polívku jako :pig: s nudlema a játrovýma knedlíčkama, slanou až běda a strašně se divila, když jsem jí řekla, že tohle jíst nebude a že už je po obědě.
  Já ti nevím,jestli by byla nuda, bo co, ale já bych se bez těch keců klidně obešla :s: .

  Obrázek uživatele salominka

  Ahoj drbničky, vy teda zase jedete!!! My máme doma tatínka, tak se příliš nezapojuju, aby neřekl, že sedím pořád u pc Smile Teď akorát odjel na chvíli, Mareček chrupká, tak je klídek pohodaaaaaa. Jinak v sobotu jsme měli skvělou noc, vzbudil se přesně 11x, takže masakr. Ve dvě ráno jsem mu naměřila 38, tak kdo ví, co to mělo být. Nesrážela jsem to a ráno byl ok.....CO TO BYLO??? Dneska si to teda vyžehlil a spinkal až do šesti do rána bez probuzení a pak si dal ještě v půl osmý hodinku. Takže fantazie. Ale ty prsa do těch šesti ráno, to byl mazec. Když jsem noc před tím kojila pořád, tak si to pamatovaly a vyrobily pekelnou zásobičku, že mi fakt skorem explodovaly. Ale už ok. Akorát obědvám, takže všem, co taky baští, přejem dobrou chuť.

  Ninušce zlatušce přejeme k pidimininarozeninkám VŠECHNO NEJHEZČÍ!!!!!!!!!!!!!! Srdce Srdce Srdce :k: :k: :k: Srdce Srdce

  Obrázek uživatele boou

  to mi nějak uniklo . Taky bych to po roce chtěla zkusit ale bojím se že to jen tak nevyjde. Martinka je fakž závislá na prsu a dudlíka nechce. I když jsem jí zkoušela dát v noci čaj místo kojení tak spustila hroznej řev a hlavně vždycky se pak probudí tak na dvě hoďky když jí hodně naštvu. Tak nevím jestli uspěju ale už bych to brala protože se někdy budí i čtyřikrát za noc. Jo a gratuluji k tomu jak ti Mareček dnes krásně spinkal a přeju ti ať už je to čím dál lepší.

  Obrázek uživatele salominka

  Dančo, neodstavuju, zkoušela jsem takovou přípravičku do budoucna....ale šlus, no. Takže zase kojíme, kojíme Smile

  Obrázek uživatele Kristule

  Tak ta sobota teda byla :sick: , by mě švihlo, ale člověk si časem zvykne na všechno, vlastně ne člověk, ženská :s: . Nebudou to další zoubky?
  Taky máte taťuldu doma, jo? Už jsi asi po o, takže přeju dobrý trávení :s: .

  Stránky

  Rýma

  Zdravím. Jaké kapky do nosu užíváte v těhotenství? Děkuji za zkušenosti. 

  Miminko k přímé adopci

  Dobrý den. Nedávno jsem zjistila, že jsem ve 17. týdnu očekávání. Miminko si ale nemůžu a nechci nechat, protože bych ho nedokázala...

  Přímá adopce - Hledáme

  Zdravím, jsme s manželem státem prověření druhožadatelé- stát se vhodnými osvojiteli miminka majoritního etnika.Touto cestou bychom,...

  Pohyby či škytavka?

  Ahoj,

  mám takový asi zvláštní dotaz. Začala jsem 26tt. Mimi je celkově línější, pohyby moc necítím spíše až večer v klidu. Teď...

  Domov pro již narozené děťátko

  Ahoj, jsme skoromanželé toužící po děťátku. S velkým domem a pozemkem kde by děťátko šťastně vyrůstalo. Touto cestou chceme najít...

  Holky, někdo taky z Mladé Boleslavi?

  Ahojky, tak posílám první várku z dnešního srazíku. Bylo nám s vámi všemi moc fajn, a příště se budeme těšit i na další červíky, kteří dneska nemohli dorazit. Pápá Pápá

  A ještě další, pro ty co už nemají dost... Wink

  Ahojky holky. Tak dneska jsme vyrazili na další, druhou, Hexu.
  Napřed zvážení a zjištění, že malá má na začátku 4 měsíce 8025 g a 69 cm! :jawdrop: :hu: Doktorka se ptala dvakrát a divila se, čím, že jí to láduju, že je tak veliká a pěkná. Pouze MM, tak jí asi nic nechybí, taky nic špatnýho nejím. :///:

  ... a pro velký úspěch snad už poslední část :c: Pápá Pápá

  Ahoj holky moje,
  musím si vám postěžovat, co mě / nás za minulý týden potkalo. Sad

  Ahoj holky,
  tak sem tu zas.Potřeuju poradit jak říct rodičům že čekáme miminko.

  tak se etdy opet dneska hlasim...zpozdeni uz 4.

  Tak na prvnich fotlach sem ja a za Veruncinou fotkou Jarda Smile Tak ted muzete porovnat Biggrin