Tiky a cukání v břiše bez těhotenství, co je to?

09.06.2011

Ahoj holky. Prosím vás... jsem zmatená. Už pár měsíců cítím občas.. (ve dne nebo v noci, to je fuk)... takové divné "tiky". Třeba sedim, ležim... a najednou mi začne cukat dole v podbřišku, jakoby děloha??? Nejsem těhu. To vím jistě. Trvá to už několik měsíců a já vážně nevím, co by to mohlo být? Nevíte někdo náhodou, co to je? Měla jste to některá? Připadám si jako cvok...:D

Kliknutím vložíte smajlíky:
Claudie Bagarova (neověřeno)

Ahoj holky jsěm 5 měsíců po porodu a normálně se mi děje ze jako kdybych cítila pohyby přitom tehu nejsem

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:D Tak já si taky už připadám, že mi hrabe :D. Mimčo by jsme chtěli, ale tak upjatá na to nejsem, abych si něco "namlouvala". Ale takhle si fakt připadám, že mi hráblo a že si vsugeruju pohyby:D. Ale je to tak identický...:)

Ahoj, cvok určitě nejsi:-) Já to mám taky tak a malá má už víc jak 20 měsíců. Taky to pociťuju stejně, jako když mívala malá škytavku:-)

In reply to by Martinkaaaa

Jo:-) Před tím nic takového nebylo. Kolikrát bych na 100% řekla, že cítím pohyby nebo škytání, kdybych nevěděla, že těhotná fakt nejsem. ( A to jistě vím, protože mimi chceme, ale zatím marně). Navíc to cítím tak už minimálně půl roku.

Holky, děkuji za vaše názory...!
Já to mám právě taky až od porodu. Před tím jsem to nikdy neměla, tak doufám, že je to tím, že po porodu se všechno změní... Tohle je fakt, jako by tam bylo mimčo a mělu škytavku, jako kdysi měla Martinka:D

nejsi sama taky to mam,uz dlouha leta,myslim ze je to v zaludku ci ve strevech,proste traveni,taky vim ze nejsem tehu,uz si toho ani moc nevsimam............ :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka