dráždivý kašel - prosím o radu s kombinací léků!!!

28.02.2011

ahoj holky, malá má dráždivý kašel. Dávám jí kapky Kaloba a na noc Fenistil kapky a mažu jí hrudníček mastí psí sádlo. Stačí to, nebo můžu něco ještě přidat? Mám doma Spiropent (na roztáhnutí průdušek), Solvola sirup (něco jako Mucosolvan), pak bylinné kapky Sinupret. Jen nevím, co můhu zkombinovat s tou Kalobou, nebo jestli mám dát něco jiného. Dávám ji ty kapky druhý den a zatím výsledek není. Doporučte prosím něco.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj taky jsme nastydlí má suchý dráždivý kašel a dávám jí stoptusin dnes třetí den a už se jí to trhá.Jinak jsme byli dnes pro jistotu u dr.řekla že průdušky má v pořádku krk také tak pokračovat ze stoptusinem.

In reply to by cifinka

ahoj, malá dost kašle, ale jde slyšet, že to odkašle a pak polkne. Nechce moc jíst, ale aspoň pije. Počkám ještě jak na tom bude zítra a když tak zajedeme dopoledne k doktorce. ale já stále doufám, že se jí to zlepší

zrovna jedu s tím k Dr., tak napíšu pak.... jinak my měli i teploty a dávala jsem Nurofen na střídačku s Panadolem, hrudník mažu Koalou a dávám Mucosolvan a taky žádný výsledek... tak jedem k Dr.

In reply to by lulisek

malá měla horečku vestředu a čtvrtek, šli jsme k doktorce, ta řekla, že má dýchání čisté, krk taky dobrý. Doma teploty po Nurofenu klesly a Fenistil zklidnil kašel. Jenže ze soboty na neděli začala zase hnusně kašlat. Včera se i poblinkala (měla tam hleny). Dnes k doktorce nemůžu - chlap má auto v práci. Tak snad vydržíme do zítřka. Pak mi prosím napiš. Děkuju!!!

In reply to by Marcelii

no nedala mu nic, poslechově čistý, rýmu má průhlednou, dál mám dávat Mucosolvan a na noc můžu Fenistil.... máme znovu přijít jen pokud bude mít teploty... tak nevím, asi si z toho nic nevemeš :(

In reply to by lulisek

mě malá všechny sirupy vyblije. dnes jsem ji dala Solvolan a šlo to ven. tak zůstanu u kapek Kaloba. snad jí pomůžou. Ale i tak děkuju :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka