rozdíl

17.01.2009

Viktorka mi teď spinká a mě chytla taková nostalgie, tak se brodím fotkama a přijde mi neskutečné jak ty děti rychle rostou... dám sem pro ukázku dvě fota, to první je její první fotka co je mezi námi (doufám, že vás nepohorší, je trošku červenější :s: ) a ta druhá je skoro aktuální :one:

ahoj, téda, ta fotka je "zajímavá" ...(nevím jak jinak to napsat :-) )ne pohoršující :-) valim oči... hned jsem si vzpomněla na porod... ale máš pravdu, letí to strašně... já mám odma 8 měsíční berušku a zajímavý, připadám si pořád jako těhotná mám pořád nahoře 10 kilo :-( ale pracuje se na tom...

In reply to by Kateřinka25

no teda to sme na tom s tejně, s tím rozdílem, že já mám nahoře už rok od porodu pořád 20 kg a to sem před otěhotněním nebyla žádné tintítko, takže humáš, snažím se s tím něco dělat, ale zatím to moc nejde, spíš šnečím tempem

In reply to by coopis

a co prášky? typu lindaxa, meridia, já se tu na to někdy ptala, a docela pozitivní názory... nevim no, je to drahý :-( kamarádka jí měla taky a nezhubla vůbec nic. já mám někdy stavy, že se nemůžu ani vidět... celkem jsem přibrala 30 a zbývá 10 (vlastně 15 - pkg jsem nabrala před těhu, když jsem přestala kouřit) no ale jak na to, když jídlo chutná, a neni čas jíst 10x denně speciálně uvařený jídla...? ven chodíme, ale to je asi málo.

In reply to by Kateřinka25

Musím se k vám přidat, já nabrala 30 v těhu a 10 před těhu..taky v tom rálo roli kouření..:-) TEď je to 14dní co jsme se tady rozhoupali a hubneme společně...mám dole 3kg..je to sice málo, ale když to takhle půjde dál, tak hurá. Potřebuju ještě 21kg, ale do léta mi stačí 11...abych se mohla na sebe koukat..

In reply to by Kateřinka25

jím..snažím se jíst co 2-3hodiny...a většinou je to takhle..ráno aktivia, svačinka pomeranč, mandarinka ty třeba 5..oběd vššechno i řízek, ale ne obrovskou porci..pak odpo sváča zelenina, nebo i chlaba s něčím, sýr, šunka a pod a k véče už jen zelenina a když hlad tak taky jen zelenina... Ale každý den si musím dávat sladkou bílou kávu...píšu si deník na www.flora.cz a i si můžu dát sušenku..:-) a taky 2týdně hoďka aerobiku..

In reply to by Borůvka

já co jsme přestala kojit, tak se mi to zaseklo, zhubla jsem 20 kilo a dál nic... asi se zbláznim, já bych potřebovala takovou dietu, kde zhubnu třeba 5 kilo za 14 dní a pak už se udržim, ale takovou, kde se hubne 3 kila za 3 měíce... to pro mě neni motivace, asi zůstanu koule no :-( další mimi bysme chtěli (navázat na tuhle mateřskou) ale pokud budu vypadat tak jak bypadam, tak to odložíme

In reply to by Kateřinka25

Tak takovou dietu jsem sem dávala, je ve cviení diety, tak se tam mrkni, ale fakt se musíš omezit, je to jen na 14dní a slibujou až 10kg, je to z Vlasty...já ji držela 8dní a zhubla jsem 7kg, pak už jsem to ale nevydržela..jelikož je to chemický proces, tak se to ničím nesmí pokazit...jenže já ji teď nesmím,kvůli tý mrtvici..:-( takže musím pomalu..my chcem taky navázat, tak taky musím mít míň. Já když omezila kojení tak jsem 4kg nabrala a přes vánoce, to jsem přestala už úplně ojit, tak další 4kg..no hrůza děs...

In reply to by coopis

už? Jé, tak to já se chci příští rok touhle dobou teprve snažit..:-) A jak jsi na tom? dole jsem četla, že už jsi začala, máš nějaké úspěchy? Já si píšu deníček na www.flora.cz a je příjemné vidět kolik jsi snědla a někdy si můžeš dovolit třeba i sůšu.. ;)

In reply to by coopis

no ne to je super, správně se má hubnout maximálně 1kg týdně, já jsem natom stejně, sice mám dole 2,5-3, každý den je to trošku jinak..:-) Jde to pomalu, ale to je dobře, to víš, že bych taky raději rychlé výsledky..

In reply to by Marcelka83.

jo začala a jde mi to bídně, teď mám MS a to posilování tolik nejde no jinak v jídle super, jím celozrný chléb, se zeleninou a nějaké ty zeleninové salátky a piju čaje no a mám zatím dole 2 kg, jde to pomalu ale aspoň sem se k něčemu dohrabala :!k:

In reply to by coopis

no vidíš, tak to má být, pomalu ale jistě...neboj to půjde, jen to chce mít vydrž a neseknout s tím...nečekej žádné zázraky, musíš být vytrvalá...jo jo mě se to radí a sama se tím neřídím, ale teď to snad zvládnu... :w: :one:

In reply to by Borůvka

borůvečko, já se sice snažím dýl, šlo mi to fajn, ale pak přišly vánoce, a šlo to z kopce, a zase jsem od ledna začala, a teď to musím vydržet...jde to dolů, ale pomaličku, a tak to má být...snažím se cvičit podle netu, předcvičuje Hanka Kynychová, má tam videa, tak mě to baví....

no to je teda rozdíl k nepoznání a za tak krátkou dobu :00: :jawdrop: :s: to je mazec.... rostete krásně... :qu: :h: :h: :h: :h: :h:

In reply to by jituška

děkuji Jituško, však ty máš taky krásnou princeznu :h: :h: no ani se nenadějem a budou z nás babičky :!k: :!k: :!k: je fakt, že už doma nemáme miminka ale malé slečny :s: je dar mít děti a vidět jak rostou :qu:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka