miminko

22.10.2015

Dobrý den maminky a snažilky. Je mi 35 v květnu 36 let a snažíme se s přítelem o mimi ale nějak se nedaří. Počím si plodné dny, jím na doporučení mamavit a stále nic. Na gynekologii mi bylo řečeno že jsem v pořádku. Přítel nekouří, nepije, žije zdravě a cvičí, ale stále nic .-( nemáte nějakou radu??? V květnu máme mit svatbu a upřímně už jsem se chtěla v dávat i s bříškem :-) mám dvě děti a nebyly žádne problémy. Odstup od posledního dítěte už skoro sedm let. Děkuji předem za rady a tipy.:cc): 

Ahojte holky, mě je sice teprve 25, ale tak či tak jsme měli s manžou problém pořídit si prďolku. Na popud gynekoložky jsme zkusili začít brát s drahouškem oba Fertility Blend (prodávají balení i pro páry). A sláva, sláva, zadařilo se. Máme malou Laurinku :h: 

jsem s toho jelen a ještě nikdy se mi to nestalo. Tak včera jsem měla dostat MS a měla jsem večer náběh tudíž nahnědlý hlen. Dneska ráno opět nahnědlý a od oběda vůbec nic, čisto.Po MS ani zmínka. Jedine co mám tak lehké bolesti v podbříšku

Ahojky chci doporucit kotvicnik. Me je sice 24 a za mesic cekam druhou holcicku ale vzdy kdyz jsme se zacali snazit hsem zacala jist listovku a priteli prptoze je o 8ler starsu jsem prave koupila čaj kotvicnik je na podporu spermii aby byly živější a odolnejsi a vzdy jsem otehotnela hned za mesic tak to zkuste za to nic nedate ;) 

Ahoj, jsme na tom podobně, taky se snažíme. Mně bude 33 a manžel je starší o 10 let, oba cvičíme, nekouříme. Dnes jsem začala špinit, takže další ms ... Beru na doporučení gyn. pregnium a začala jsem chodit na orientální tance, tak snad se uvolní pánevní dno a časem se zadaří. Jinak ovu testy nepoužívám, spermie si na správný okamžik dokáže počkat až tři dny, takže při pravidelné souloži co dva tři dny by se to nemělo prošvihnout (to je všechno moc hezký, ale proč to nevychází? :n:  na to asi nikdo odpověď nemá). Kždopádně držím palce a snad se brzy přesuneme od snažilek mezi těhule :-) 

Hodně štěstí

jestli si počítáš plodné dny podle kalendáře na netu,tak je to uplně na nic,to nemusí vubec souhlasit,ovulaci by jsi zjistila měřením bazální teploty,ale pokud máš chlapa každý den doma tak bych se tímhle vubec nestresovala,užívejte si alespon každý třetí den,nebo obden,tím pádem ovulaci nemužete prošvihnout,než mamavit zobej kyselinu listovou a jinak nezbývá než čekat,v tomto věku už to muže jít huř.Já mám 2 děti hodně mladá,v 35 jsem neplánovaně otěhotněla z jednoho nechráněného sexu a když jsme za 2 roky chtěly ještě jednoho partáka pro malou tak už se nám to nepodařilo,po roce jsme to vzdaly protože už by zas děti byli dlouho od sebe,vás zatím nic neomezuje,tak si v klidu užívejte a ono to pujde.

In reply to by zuzanka2016

dala bych tomu ještě tři měsíce volný průběh,pokuď máš pravidelný režim,můžeš zkusit to měření bazální teploty v kombinaci s ovulačními testy... ale pokuď děláš třeba na směny,tak to měření bazálky nemá smysl :n:  pokuď se do těch tří měsíců nezadaří,tak bych navštívila gyndu,přeci jen není na co moc čekat,věk už je vyšší a je lepší začít dřív než později... ještě mě napadá,že u prvního dítka,kdy jsme se taky snažili déle,jsem použila prstíkovou metodu a asi zabrala :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka