Lucie176

09.10.2015

Ahoj snažilky. Už od Vánoc mluvíme o dalším miminku a vypadá to, že se mi konečně podařilo manžela zlomit :-). Snad si to zase nerozmyslí. První otěhotnění nám zabralo skoro rok a k tomu ještě potrat v 11 tt, tak mám docela strach z toho, jak to půjde tentokrát (roky přibývají :-( ).  Přihlásila jsem se do orientálních tanců, prý to pomáhá pěkně uvolnit pánevní dno. Taky bych chtěla začít s vitamínama, před prvním těhu mi dr doporučil pregnium, a taky jsem četla jenom samou chválu na fertility blend, znáte někdo? Všem snažilkám pevné nervy a psychickou pohodu :a: 

Ahoj holky :a: Ja za sebe musim doporucit doplnek stravy Fertility Blend. Doporucila mi ho gyndarka, ze je to klinicky testovane, kdyz jsem patrila mezi snazilky. S chlapem se nam nedarilo, pracovala psychika, nervy... Vzdyt to znate :00: Milovani sice bylo krasne, ale ne a ne otehotnet :sex: No a po uzivani Fertility jsou z nas konecne stastni rodice :cc): :h: Zkuste to taky, holky, doporucuji :one: 

Budeme držet palce, my se s přítelem snažíme o miminko už od ledna, posledni tři měsíce beru fertility blend, a vypada to že se zadařilo, zatím jen tří dení spoždění a na testu nic, ale mohlo by :) tak drřím palečky ať se brzy zadaří :)

In reply to by Maminka Samuelka

Tak držím palce aby se brzy ty // ukázaly :-). Tan fertility Ti doporučil Dr., nebo sis to koupila dle vlastního uvážení. Pokud se brzy nezadaří, tak do toho asi taky půjdu, ikdyž je fakt, že s Dr.jsem konkrétně ten fertility neprobírala. 

Dej pak vědět, jak se daří. zatím :a: 

01.03.2013

Ahoj maminky a těhulky, počasí se umoudřilo :€s€: a tak uvažuju, že bych měla se svou dvouletou Andulkou vyrazit někam na výlet, cvičení, nebo plavání.

21.01.2013

Už se tady nějakou dobu rozhlížím a konečně jsem se rozhodla založit si vlastní účet :€s€: .

Zdravím všechny maminky a těhulky

Tak tě tu vítám a koukám, že je to tu dneska nějak mrtvý! Já mám doma 3,5 letého Vašíka a jen jsem v březnu nastoupila do práce, tak po půl roce čekáme druhé. Dnes jsem podle UTZ 12+2 a termín mám 8.8.2013. Koukala jsem, že jsi v květňátkách, tak to máš lepší. Vždy jsem chtěla rodit v květnu, to je tak akorát. Jenže jsme se vždy trochu sekli. :s: Jak se cítíš? Já už konečně dobře, ale začátek byl strašnej! FUJ :00: . Tak se měj a pěkné těhulkování :€O: . Pavlína

In reply to by Pavlína 28

Tak to sis k ranním nevolnostem užila ještě stresy se školkou a návrat do práce. Já jsem dříve pracovala z domu a tak to nebylo tak hrozné, když jsem čekala Aničku. Teď jsem si užila ranní nevolnosti a nekonečnou únavu v prvním trimestru s malým dítětem, taky "legrace".
Ale důležité je, že máš za sebou těch kritických 12 týdnů, teď už si můžeš pomalu užívat rostoucí bříško :€O:
Pokud jde o plánování, tak to fakt nejde. První dítko jsme si taky přáli tak o dva roky dříve. Takže jsem byla docela překvapená, že se nám podařilo založit na další mimi relativně brzy.
Užívej si těhulkování :a:

21.01.2013

Už se tady nějakou dobu rozhlížím a konečně jsem se rozhodla založit si vlastní účet :€s€: .

Zdravím všechny maminky a těhulky

In reply to by Judith

Moc gratuluju, tak to budete mít dítka stejně jako my. Už víte co to bude, nebo se necháte překvapit. Zítra vyrážím do Prahy na testy na cukrovku, na to se moc netěším, ale jdu i na ultrazvuk a uvidím mimi, tak to bude zpestření :€s€:

Ahojky :a: ...já jsem na rodičovské skoro s 3letou Darinkou a teď v květnu čekáme druhé :q: ..tak Tě tady vítám :a:

In reply to by Káťa25

To je krásné, takže ty naše princezničky budou mít doma trošku konkurenci. Tedy naše Anička už konkurenta potřebuje, první vnučka a vůbec zas po dlouhé době dítko v rodině a podle toho to i vypadá :k:

In reply to by Káťa25

To je krásné, takže ty naše princezničky budou mít doma trošku konkurenci. Tedy naše Anička už konkurenta potřebuje, první vnučka a vůbec zas po dlouhé době dítko v rodině a podle toho to i vypadá :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka