Školní batoh pro prvňáky

23.11.2014

Maminky, nemáte některá zkušenost s tímto batohem? http://www.doldy.cz/batohy-a-ruksaky/54-doldy-wild.html
Nemůžu na něj nikde najít recenze. Všeobecně značka DOLDY by měla být kvalita, ale zajímá mě konkrétně tento výrobek. Vy už máte pro budoucí školáky vybráno? Já jsem po zvažování dala přednost batohu před aktovkou s tím, že bych byla ráda, aby vydržel tak do té páté třídy.... tudíž žádné přesládlé variace,aby se pak 10-11 letá slečna nesprčila, že jej nosit nechce. :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jé ten je hezkej :///: Bohužel zkušenost nemám, ale letos nás nákup tašky taky čeká. Malej si vybral co tam chce mít ( z toho tedy nadšená vůbec nejsem) a mají ji buđ jako aktovku a nebo batoh. Aktovku jsem měla možnost vidět na vlastní oči a teda děs běs. Vypadalo ta na zádech jako by tam dítě mělo mega kufr. Byla snad půl metru hluboká

In reply to by Ivik77

Jo, já na ty aktovky taky moc nejsem...dneska jsou ty batohy, co se týče polstrování,reflexních plošek atd...pro malé děti vhodně uzpůsobené,navíc jsou i trochu prostornější a stejně přehledné.A ta váha batohu je taky super. Malá není drobek,takže za mě pro ni fakt batoh. viz. http://www.dracek.cz/batohy-topgal-recenze/freetexta ( vím, že toto je topgal) Hlavně, já bych byla opravdu ráda, kdyby ho měla dýl než ty dva roky, protože co vím, tak třeťákům už se aktovka nosit nechce a co pak s ní,že? A jak říkáš...ty motivy. To víš, že by taky ctěla princezničky. A mladší syn půjde do školy rok po ní a taky by si jistě mezi těma autama vybral :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka