VYchytávky co Vám doma pomáhají

27.01.2014

Ať už ušetřit, nebo v práci.Zkuste se podělit, třeba to ěkomu dalšímu také pomůže:-)).
Za sebe třeba mě teď napadá věčně smradlavá hadry v dřezu, vyhazovala jsem ji snad i 2x týdně a sampozřejmě kupovala.Známá mi pak poradila, že si mám koupit ty švédské útěrky a prát je na 60C, no nemohu vynachválit, dám je normálně s utěrkama, ručníkama aparáda a ušetřím.Další je zubní pasta Glister, je to jediné od Amway co používám, neznám jejich další přípravky,ale měla jsem velké problémy se zuby a po 3 letech od snad prvního měsíce užívání jsem bez kazů a kravácení dásní a to jsem nakupoval pasty pouze nejlepsí a samozřejmě nejdraží a musela hodně střídat, ted mam jednu a jsem spokojená:-)).
Popřemýšlím co dál, zkuste třeba také neco písnout :///: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Jee, tak ještě mi došlo, že velkým pomocníkem je pro mě mlékovač (dělám rostlinná mléka a mléka z ořechů - ale v poslední době jedu hlavně sojovou klasiku), ten umí fungovat i jako mlýnek na ořechy apod... a určitě tibetská houbička od Tebe,Ali - to je moje zlato, jsme celá rodina z toho kefíru úplně nadšení a pomalu se o něj bijeme :///: Super je i pekárna na chleba a určitě přidávám svůj hlas tlakáči. :a:

Hodně se tu zmiňuje sušička prádla, my jsme tedy doma "jen" 4, ale přijde mi, že jediná úspora času je s věšením a sbíráním prádla. Nic jiného přece suška neušetří. A jak s energií? Kolik tak stojí usušit jednu várku bavlněného prádla, cca těch 5kg z pračky?
Já tedy suším převážně venku a musím říci, že mě to i baví a žehlím jen mužovi košile, takže tak 5 košil do měsíce, jinak není třeba nic žehlit.

In reply to by Lištička

Dovolím si nesouhlasit, Lištičko, když máš lepší řadu sušičky, tak ti usnadní odžmolkování a hlavně odchlupacení prádla, zbaví ho prachu a dalších nečistot-doma pak nelítají kousíčky z oblečení a prachu a také vlasy a chlupy-usnadní úklid. Další výhodou je čas-dítě přijde v zimě zabahněné-dáš prádlo do pračky a sušičky. Za tři hodiny máš suché a vyprané. Dál předžehlí prádlo-tedy trošku lépe ho vyrovná a nadýchá. Nejsou z ní "ztvrdlé ručníky", atd. A v neposlední řadě nemáš doma zimu a vlhko ze sušeného prádla. Takže pro mě je těch výhod strašně moc !!!

Dobra diskuze :) tak prispeju taky do mlýna :).
Jelikoz mám doma mega plochu na úklid používám centrální vysavač :one: bez nej si to uz nedovedu představit. Nahoře v patře mám robotický vysavač iRobot, ten je taky perfektní :one: další pomocník v domácnosti jsou vlhcene ubrousky, v chodbě je mám na boty, nosím je v kabelce.
Sušícku zatím nemáme ale zato perfektni zehlicku - naparovaci stanici Tefal. Kdyz zehlim pustím si notebooku něco iprime, tím si to zehleni zprijemnim. V mrazáku mám nastrouhonou zeleninu na polévky. Dřív jsem i zamrazovala polévky. Jeste bych potřebovala najít vychytávky na okna :? Mám jich v baráku 20 plus okna ve sklepě a franc. Dvere :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka