Bolavá pata

24.06.2013

Trápí mě bolavá pata na pravé noze. Nemáte s tím někdo zkušenost? Byla jsem s tím na rentgenu, zda to není ostruhou, ale doktor tam žádnou nenašel. Je mi 34 let. V noci, když chci vstát, tak to musím nejprv rozchodit, jak to bolí. Po delší chůzi to bolí víc. Boty nosím pohodlné. Prý to mohou dělat ploché nohy. Je to dost nepříjemné. Nyní zkouším chodit na ultrazvuk, zda to pomůže. Přemýšlím nad zdravotní obuví s klenbou, zda by nepomohla. Jestli máte někdo zkušenosti, prosím podělte se.

Kliknutím vložíte smajlíky:

Zádama to asi nebude. Mám po dvou porodech a vidíte, to mě nenapadlo, že to na to mohlo mít také vliv. Nyní jsem 2 roky po porodu a pata stále bolí. V dětství jsem měla problémy s kyčlemi a měla jsem jednu nohu kratší. Neměla jsem vyvinuté klouby, nohu mi táhli dolů, takže se srovnala, ale z rentgenu je evidentní rozdíl mezi pravým krčkem u kyčle a levým. Pata mě bolí zespodu jakoby spíše z vnitřní strany. Když ležím v posteli a udělám fajfku, tak to cítím víc.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No tak kdyby to byly záda, tak teda nevím, co bych s tím mohla dělat. Záda mě nebolí. Myslíte, že kdybych cvičila na záda, že by to mohlo pomoci?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já tu kyčel mám právě taky šouplou, to mi řekl i ortoped. Ona i samotná pohyblivost kyčle je dost omezená oproti pravé kyčly. Doktor mi tvrdil, že mě bolí pata od plochých noh. Takže já si tady mohu vyházet tisíce za super boty a ve výsledku nemusí být žádný posun k lepšímu. To je dobré vědět.

nejsi teď chvíli po porodu?? já nemohla na paty tak 3 měsíce po porodu malé... byly to natažené úpony a vazy kolem paty, kotníku a samotné achilovky, nešlápla jsi někde blbě na obrubník, že by sis je natahla????

a záda máš v pořádku? Já třeba mám problém s plotýnkami a jedním z projevů toho problému byla nehorázná bolest v kotníku.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka