Jak tam asi leží?

07.05.2013

Tak si lámu hlavu tím jak v tom bříšku vlastně leží. Poznáte to nějak? Mám pořadného čiperu, který nedělá nic jiného než jen kope a kope. U první těhu sice byla malá taky hodně aktivní, ale tohle je i bolestivé. Nejvíc cítím kopance na levé straně u pánevní kosti a pak na úplně opačné straně a ve stejnou dobu, tak si tak říkám, co to tam vlastně pořád provádí :///:

To mam taky tak ted. První dve tehotenství "standardní", deti kopali dost ale tak jak odpovidalo terminu. Ted jsem byla ve 30tt u dr, dle utz už byla malá dolu hlavou, o tři dny pozdeji jsem šla na velky utz a helemese - potvora byla napříč - hlava vpravo, zadička pod žebrama a nohy vlevo. A ted to sleduji pravidelne, že se tam vrtí jak chce, nekdy kope pod žebra, nekdy kope nekde uprostřed na urovni pupku, tak doufám, že se brzo ustálí!! :s:

Ahojky,tak já vím přesně jak malá leží,ptala jsem doktorky na utz :dance: Hlavičku má dole,po levém boku má tělíčko-páteř,nad pupíkem zadeček a na pravé str.nožičky :dance: Pokud se od čtvrtka nepřetočila :s: :s: :s: Ale myslím,že ne to bych cítila :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka