Kam k moři autem a levně s dětmi 1 a 2,5 roku?

05.05.2013

Ahoj maminky.
Chtěla jsem poprosit o tip, kam s prckama na dovolenou k moři. Oba jsou ekzematici a myslím, že jim moře udělá dobře. Dívala jsem se na Chorvatsko, ale připadá mi drahé, víc mě zaujalo Bulharsko a navíc bych radši písčitou pláž, nejsem si jistá, jestli už bude malej chodit a z kamínků by měl odřená kolínka. A navíc se taťka těší, jak bude dělat bábovky a stavět hrady z písku :dance: :q: . Chceme klid, čisto a určitě alespoň polopenzi. Rozhodně autem. A taky nijak vysoké poplatky za děti, jsou to mrňátka a nehodlám za ně utrácet tisíce a tisíce jako za dospělé. Díky za každý tip :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, my jsme byli loni v září prvních 14 dní v Itálii, Rosolina Mare, kousek pod Benátkami. Jeli jsme 2 rodiny, děti 3,5 a 1. Každá rodina jsme měli APT 3+KK + terasa, měli jsme to komfortně vybavené vč. bidetu a pračky a platili jsme 450EUR za těch 14 dní + 50EUR závěrečný úklid, ale to jsme mohli sami ...Bylo to bez jídla, ale to nám tedy moc vyhovovalo. Celkem nás to vyšlo i s cestou a 2 výlety na 30tis Kč + pojištění cca 1800Kč. Kupovali jsme to až někdy na konci července.

Bulharsko s tak malými dětmi autem rozhodně ne, je to daleko, volila bych Chorvatsko či Itálii - v Itálii je i písek. My jsme rezervovali Chorvatsko přes adriadatabanku.cz a jsme spokojeni i s cenou.

Bulharsko a autem? V zadnem pripade (teda mluvim za sebe), my jeli jednou autobusem a uz nikdy vice. Za dve hodky jsi tam letadlem. Takhle jsi na ceste 2 dny. Pokud pisek- tak Italii a nebo i o Slovinsku jsem slysela pozitiva.

Bulharsko autem??To,navíc s malinkými dětmi,bych nikdy nedala :n: :n: my jsme tam byli-letadlem a bylo to super,ale autem ne :n: spíš Itálie nejlépe asi... jsi tam za chviličku,písek je tam taky a určitě by jste cestu zvládli líp...

In reply to by lucininenka

Taky si nemyslím, že by děti zvládly celej den v autě- teda asi by to přežily, ale bylo by to vyčerpávající pro všechny zúčastněné. Spíš bych využila toho, že děti do tří let lítají zadarmo a že mnoho cestovek nabízí pobyt pro děti mladší šesti let zdarma včetně stravy. Když vezmu, kolik stojí benzín, tak do toho Bulharska a zpátky to o moc levněji nevyjde než letecky... Zato je to 4-5x rychlejší.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka