vyrážka

01.01.2013

Ahoj holky, mám doma 4,5 týdenní miminko a už týden má nějakou vyrážku na obličejíčku.. nejdříve to měla na ve vláskách a čele.. byly jsme u dr. ta říkala, že tomá zapařený z čepičky.. čepičky jsem vyprala,vyžehlila a hlídala jsem, aby se nezpotila.. ale teď to má po celémobličejíčku...je mi to hrozně líto.. nemáte některá zkušenost co na to?? A z čeho by to mohlo být?? po tělíčku nic nemá... jen obličejík... takže alergie na jídlo to asi nemůže být, ne???

Kliknutím vložíte smajlíky:

Náš malý měl vyrážku, když mu byly 3 měs., já byla v hrůze,manžel je atopik, takže jsem šla k dr a ten, že je to jasný atop. ekzém, dal nám masti a mezi nima byla jedna skvěla, která se jmenovala Pontíny (nějak tak se to píše), je to jen taková vazelína na promašťování, do měsíce byl úplně vyhojen a od té doby už atopik není (teď mu jsou 3 roky pryč):D to je záááázrak (to jsou blbci dr, kteří se neřídí tím, co vidí, ale rodinou anamnézou). Ps: malý to měl opravu ošklivé, až zhnisané.

In reply to by Petra2807

to právě také začíná až zahnísáva... pod nosíkemto má takový žlotobílý stroupek.. zkoušela jsem to mazat bepantenem.. ale to nezabralo.. vazelinku mám na ven, tu jsem ted ani raději nemazala..možná dneska vyzkouším.. když jsme byly mezi svátkama u mudr, tak jsme nebyly u naší, ta měla dovolenou.. tak zítra skočíme ještě k té naší....a Váš malý to měl také jenn na oblíčejíku?

In reply to by AkneL

jééé, to jsem nechtěla, naopak, já si totiž také myslela, že je to tohle, jak jsem již psala, sice jsme to měli ještě tak měsíc při léčení, ale malému jsou tři roky pryč a je úplně skvělý. A to to měl strašně moc ve vlasech a tvářích. A teď je sametový a vlásky mu obdivují kadeřnice, že je divné, že tak malé dítko má tak kvalitní vlasy, že to ještě neviděli (ale to má moje geny :D)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka