je vůbec normální neotěhotnět při ovulaci,když jsme oba zdraví??

01.12.2012

Má někdo podobný problém,jsme oba s manželem zdraví,ovulaci mám pravidelnou,bezpečně ji poznám,přestože se snažíme v plodných dnech už 8 měsíců a pořád nic :r: :r: :r: je to vůbec normální?? U doktora jsem byla,všechno je prý v pořádku.Tak proč sakra???

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ano, možné to je, já jsem toho smutným důkazem. Oba jsme zraví, máme za sebou VŠECHNA dostupná vyšetření bez výsledku, dokonce už i pět inseminací a šest transferů embryí vrámci IVF a těhotná nejsem, ba jsem zatím neotěhotněla byť jen na chvilku. Prostě nic. Takže jak vidíš, možné to a je a může to být daleko horší než to, nad čím teď pláčeš Ty. Šetři síly a neztrácej naději.

Jak píšou holky,pokud nemáš jasně daný výsledky z vyšetření můžeš se jen domnívat.Já mam taky dvouletýho kluka,měla jsem problémy než jsem otěhotněla,furt jsem krácela a teď,když chcem druhý,tak zas nemám ms skoro vůbec.Doktor řekl,že v těle nastávaj změny a co bylo v poho předtim,nemusí být v poho teď a naopak a taky můžou bejt změny prodělány porodem,je to přece jen jiný stav.. :k:

ano je to mozne,ze ste meli malou bez problemu to neznamena ze ste v poradku...
kor po porodu se telo strasne moc meni takze uz to nemusi byt tak "presne"a jiste..

To že už jednu dceru máš neznamena, že jste oba dva uplne v pořádku. Mužske sperma svoji plodíci schopnost mění a třeba nekdo, kdo před peti lety splodil díte na první pokus muže mít ted sperimoigram výrazne horší. Bez odborných vyšetření si nikdy nemužeš být jistá.

Ahoj, psychika je vážně zvláštní - nám se zadařilo po 4 měsících usilovného snažení, bohužel v 7.tt samovolný p. a revize ...pak 3 měsíce pohov a další, ještě urputnější snažení - měřila jsem BT, dělala ovu testy, pila čajíky, jedla Wobenzym, listovku, Duphaston, v době ovu jsem dělala svíčku apod. cviky :///: a zadařilo se až po 9 měs., ale opět samovol.p. v 7.tt...tentokrát jsem ale změnila doktora ze stresujícího a strašícího mě mimoděložním těh. na úžasného, pozitivního a obešlo se to bez revize...nicméně jsem si řekla, že si dáme pohov od snažení - kvůli mé práci a BUM BÁC - zadařilo se hned 1.měsíc :s: ...nejedla jsem, krom listovny nic, ani Duphaston, žádné čaje a nic..bez atletiky po :|-|: , prostě jsme se NEsnažili }:) joo a je mi 36 a příteli o 5 víc (nyní jsem v 10.tt.), takže PSYCHIKA je jasná :k:

ahojky, jen tak pro zajímavost, já si myslela že mam plodný dni jen jak mi to spočítala ovulační kalkulačka na netu...takže sme jeli asi 3 měsíce podle toho a nic :s: takže sme se na kalkulačku vyprdli, sexovali každej den nebo obden a hned se to povedlo :///: :a:

irena1111

Ahoj to, že už máte jednu dceru neznamená, že se ve tvém nebo partnerově těle nemohlo něco změnit, klidně u jednoho z vás nějaký problém mohl vzniknout a i kdyby ne tak velkou roli v tomhle hraje psychika. Je spousta párů, kteří se zoufale snaží o miminko a nejde to a jen se od toho odpoutají a plánují něco jiného tak se jim to mimi nečekaně zadaří. Podle toho co jsi napsala níž si myslím že v tvém případě to bude hlavně tou psychikou.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

za tu dobu jsem už stačila nastoupit do práce,mít tam plno starostí,byli jsme na třech dovolených,já už nevím,ani tak na to nemyslím během měsíce,ale jak vždycky přijde MS,je mi do breku :r: :r:

ahoj, jak víš že jste oba úplně zdraví? manžel si prošel testama na plodnost a ty taky?
Někdo otěhotní při ovulaci /to je největší šance/ a někdo před nebo po ovulaci. Určitě bych se nesnažila jen při ovulaci. Ve vašem případě bych to zkusila před nebo po ovulaci. Také může být problém v tom, že máš třeba trošku zakloněnou dělohu a tak spermie mají delší cestu a nevydrží. Takže to chce i zkoušet všelijaké polohy vhodné pro oplodnění..
Další věc,která taky souvisí s oplodněním je váš věk. Čím jsou páry starší tím je čekací lhůta delší. Takže i zdravé páry můžou čekat na miminko rok až 2 roky.
Nám se první dítě (mě 25, manžel 27) povedlo hned. Druhé (mě 28,manžel 30let) se povedlo až po 5měsících...

In reply to by JaMiOn

už jednu dceru máme,takže předpokládám,že jsme zdraví a plodní oba a i dle dr.jsme v pořádku,zakloněnou dělohu mám,mám doporučenou polohu k otěhotnění zezadu a určitě to zkoušíme různě,ne jen při ovulaci,ale i tři dny před,i den po,prostě různě.Mě je 31 a manžel je o tři roky starší.

In reply to by bau.v

tak to jo :-). No už jste přece jen trošku starší a tak to může trvat déle-bohužel. Držím moc palečky ať se vám brzy zadaří. Možná že to může být i psychické. Moc chcete a jako na potvoru se nedaří. Pokud už nejíš tak bych zkusila kyselinu listovou a dobré jsou i cviky na uvolnění pánevního dna. Třeba břišní tance jsou super, ale to nevím jestli je u vás možné abys docházela...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka