Moje druhé těhotenství - dnešní UZ ve 33týdnu

30.11.2011

Tak jsme dneska s malou absolvovali poslední velký ultrazvuk, byla jsem zvědavá, jestli bude malá taky tak velká jako byl syn a ač jsem tak nějak tajně doufala, tak pan doktor říkal, že to bude podobné... jelikož tam měl nějakého kolegu, co se asi učil ultrazvuk, tak znovu vyšetřil všechny orgány, o všem nám povykládal, tak to bylo fakt super, že jsme tak nějak znovu viděli, že malá by měla být v pořádku :-) jinak váhu má asi 2100g a průměr hlavičky 8,5cm - no prostě žádný drobeček, tak uvidíme, jestli budeme moct normálně nebo půjdem na císaře... jinak otočená už je správně (i když mele se tak, že si říkám, jestli se ještě 100x neotočí :s: )a celkově odpovídá tomu 33tt prý, daří se jí prostě dobře :///: zítra jdu po 4 týdnech do poradny, tak se děsím, kolik zase ukáže váha v čekárně :///: no a příští týden jdu naposledy do práce, tak to nějak víc utíká, když má člověk doma ani ne dvouleté dítko a ještě se blíží Vánoce. tak to je od nás asi tak všechno, mějte se :a:

Užívej si poslední týdny těhu,po vánocích to nastane :///: . Pak dej vědět jaký porod ti doporučí,třeba vše dopadne dle tvého přání a ještě bych chtěla dodat,že holku ti fakt závidím.

In reply to by Monina

dám vědět určitě, já se ale obávám, že to spíš bude ten císař... dneska jsem byla v poradně a dr. říkala, že dřív rozhodně neporodím, že porodní cesty jsou neprodyšně uzavřené :00: četla jsem, že budete mít klučíka, tak alespoň bude mít Petřík kámoše na zlobení :///: a zase na ně bude dohlížet velká sestra, ono všechno má své výhody a nevýhody :-)

:one: Super zprávy Barbu... nám naměřili v 32tt 1970g, takže je mi jasné, že mě ty 4 kg neminou :s: ... Ale co už, hlavně at jsou ti naši prcci zdraví :°O°:

In reply to by Rozaarinka

Radu, nám holt jsou ty velký děti asi přány nebo co... dneska jsem byla v poradně, váha šla zase brutálně nahoru, přitom se tak snažím jíst zdravě, prostě to fakt někdo tak má, že přibere 20kg a přitom jsem půlku těhotenství prozvracela... prckům se asi holt daří...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka