Nemáte někdo strhávací pásky veet na chloupky pod nosem?

24.06.2011

Ahojky, asi nezvyklá žádost, ale potřebovala bych si strhnout chloupky pod nosem ještě před svatbou (bylo mi to doporučeno kosmetičkou). A jelikož pochybuju, že je budu strhávat pravidelně i po svatbě (nemám je tolik výrazné), tak se mi nevyplatí kupovat celé to balení co je po 16 či 20ks za cca 130,- Kč. Nemůžete mi někdo nabídnout 1 strhávací pásek? :-D

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já jsem posera na vytrhávání chloupků, v DM jsem si koupila depilační drém Depilan a s tím si potřu chloupky, nechám minutu a pak stáhnu kapesníčkem, jsem tak min. 3 týdny bez chloupků.. Žádná červenoucí reakce, nebolí to..a cena asi 120Kč, takže žádná darda, a vydrží fakt dlouho!!

In reply to by pumina83

no vidiš to, to mě nenapadlo. Asi si ho pořídim. To strhávání je opravdu bolestivé. Vždy se nadechnu a trhnu. Pak mám pusu jak havajskej domovník. Manžel se chychotá a děti na mě koukaj dost divně :00: . Musim si chlupy strhávat večer a ještě druhej den ráno mám pusu trošku otekou...takže vyzkoušim krém co máš ty, snad na to mé strniště zabere :€Ss€:

Míšo, nech si to udělat u kosmetičky. Dělá mi depilaci rtu vždy 1x za měsíc při kosmetickém ošetření. Nejsem pak ani červená a vim,že to mam udělaný pořádně.

In reply to by JaMiOn

bolí to, ale je to rychlý....já dávam za kompletní kosmetické ošetření (trhání obočí, barvení obočí a řas, peeling, maska, čištění pleti, masáž obličeje, depilace horního rtu....snad jsem na nic nezapomněla) 365 Kč. Po depilaci vůbec nejsem červená. je to super.

Určitě si to nech udělat u kosmetičky. Pokud nemáš zkušenosti, tak to napoprvé před svatbou rozhodně nedělej. Já jsem to zkoušela minulý týden a urvala jsem si i kus rtu. Nech si to udělat asi tak 3 dny před svatbou, kdyby to zčervenalo, tak ať to má čas se zklidnit. Ale určitě ne sama!!!

ahoj, tak já jsem tyto pásky kupovala a jeden ti určitě stačit nebude. Teda mě jeden nestačil. Tyto pásky maj dlouhou životnost a myslim si že je využiješ i do budoucna,ne? já si je chci koupit taky. Docela mě chloupky pod nosem začínají štvát :-)

In reply to by pusi24

Miško, dojdi si ke kosmetičce, fakt. Potom se ti to doma nepovede....když to tam necháš dýl, můžeš si spálit kůži ....a budeš vypadat ještě hůř. Fakt věř mi. A pak by tě to před svatbou štvalo. Znam spoustu ženských, který se takhle spálily.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka