Do školky nás nevzali

27.05.2011

Tak jak jsem předpokládala,do školky nás nevzali :( .Nevzali tu kolem stovky dětí.My jsme v pořadí na 23 dístě,které nevzali.Odvolávat se nebudu,myslím,že to nemá smysl.
Ještě máme šanci,protože se budou otvírat 2 nové třídy asi od října.Bude tam nové přijímací řízení.Tak snad bysme mohli mít šanci na podruhé.
Jinak jsme to už řešili,že bych se musela s dětma na půl roku jít k babičce.To bych se synem-školákem,musela dojíždět.Cesta trvá asi 45minut.Manžel je doma jen víkendy,tak by se to dalo zvládnout.Malá mi totiž u babičky 5 dní nevydrží.

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Záleží na kritériích školky, u nás berou odmítnuté děti v dalším roce automaticky.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Příští rok budete mít o moc větší šanci.Protože se berou děti od nejstarších.A to už budete o rok starší.

ahojky,určitě se odvolej,za to nic nedáš :) Jako pracující matka by jsi měla mít přednost,takže to zkoušej co to jde!!A ptej se už od prázdnin,jestli se neuvolnilo místo-někdy se to stane a tady nejspíš platí pravidlo,že rychlejší má přednost :) u nás byl podobný problém-z 80 dětí brali 20 :( příští rok hlásím malého,ale předpokládám,že to také nevyjde,tak to pak vyřešíme druhým dítětem :)

Proč myslíš, že odvolání nemá smysl? Já bych ho podala, alespoň bude vidět, že o školku skutečně stojíš.

no já mám z toho taky hrůzu, my se to dozvíme ve čtvrtek, jak jsem dopadli, no bude mi uset přinejhorším zůstat doma is mimčem, keré se snad brzy narodí, ale mezi děti už by potřebovala, tak uvidíme , vám to snad vyjde v tom řijnu držím pěsti

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka