Z čeho pijí mléko?

13.05.2011

Ahojky,chtěla jsem se zeptat,z čeho dáváte dětem pít mléko?My máme na mléko pořád flašku s dudlem.Chtěla bych ji už zrušit,na čaj štávu máme od jupiku,kubíka.Ale to mléko nevím,je pořád zvyklá si lehnout a vypít mléko z flašky.Hrníček s pítkem nechce vůbec do pusy.

Kliknutím vložíte smajlíky:

týjo..Jak to tu čtu,tak nevím,ale my už jsme před 2.rikem pili mlíčko z hrnečku.Dostal ho k vánocům s krtečkem a má ten....sem tam mu udělám třeba do mého hrnečku a je moc spokojenej...Ale my už teda nepijem UM,ale klasický mlíko.... nebo kakajo...:-)

tak my jsme tady asi nejstarší "ostudy" co pijeme ve 3 letch stále z lahve s dudlíkem, ale jen to mléko ... ráno a večer většinou, pokud teda večeří maso tak mléko nepije .... ostatní tekutiny pije z hrníčku nebo z jupíkové láhve, ale z hrnku mléko nechce, 2x si cucne a už to nechce, tak raději překousnu to, že má 2x za den tu láhev mléka, než aby ho nepil vůbec, věřím, že věčně z ní pít nebude

Jsme na tom stejně. Mlíko (UM) pije stále z :$}: ale když chce kakao, tak ji dávám z hrníčku, jinak ostatní nápoje z hrníčku nebo obyč. PET nebo těch jupíkových apod. Zdraví ledňačka 09 :a:

UM mléko pije jedině s flašky s dudlikem :$}: a když má někdy chut na mléko kravské,ta to jí dávám do skleničky,nebo hrníčku :a:

Elinka pije mléko jedině z lahve s dudlíkem. Když jsem jí asi v roce a půl zkusila dávat mlíko do hrníčku, tak mi ho začala bojkotovat a nechtěla už ho ani z flašky. Trvalo to asi dva týdny. Takže dodneška (téměř 27 měsíců), pijeme z flašky. Jinak ostatní pití z lahvičky od Jupíka a k obědu pití z normálního hrnku.

Tak vidím,že jsou na tom všechny děti podobně s tou flaškou.Malá hodně pije i ze skleničky,ale mléko ne.Tak ještě taky zůstaneme na flašce.

no, s timhle jsem mela problem u prvniho, pil mleko jen z lahve s dudlikem, v necelem 2,5 roku jsem mu to uz proste sebrala a on mi to mliko prestal pit - nechtel ho ani z hrnicku, ani z hrnicku s pitkem, ani z takove te lahve jakoby od jupiku... Proste nic. Takze mleko nepije, rano ji jogurt a pres den se to snazim nahradit syry. :a:

Ahoj, Tadýsek má 2 a 5měsíců a UM pije také z lahve s dudlíkem. Na ostatní ale má buď brčko nebo hrníček, tak si myslím, že to nevadí :)

Kačenka má taky 2 roky a pije mlíko z flašky z dudlíkem, nějak mi to k sobě patří, takže jsem se to ani nepokoušela měnit, i když by to asi pila i z něčeho jiného...:)

Ahojky máme dva roky a mlíko také jedině ve flašce s dudlem pije ráno a večer,zkoušela jsem také do všeho i do flaši od jupíka a nechce to...tak to neřeším jsme ráda,že mu mlíko zatím chutná ;) jak se odstaví od mléka tak flaše pujde pryč ;) jinak pití pije z jupíka nebo z obyč hrnku ;)

ahoj tak moji holcicce je 19m pres den pije caj z hrnicku a pri usinani ma mlicko v lahvi s dudlikem. Tak ji to zatim nechavam a neresim, protoze s tou lahvi mi usne do vteriny.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky