jak na spaní 8 měsíční holčičky?

14.03.2011

ahojky maminky. ta moje malá 8 měsíční opička nechce spat. už asi týden usíná kolem 22 hodiny. Ráno vstává kolem půl sedmé,sedmé. dostane mléko,pak si hrajem.za 2 - 2,5 hodiny dostane svačinu-ovoce a jde spát. spí kolem 2 až 3 hodin,pak dostane zeleninku,hrajem si a buď jdem ven,tam si tak na 20 minut schrupne,dojdem dom dostane mléko, nebo dostane mléko a potom jdem ven. po příchodu z procházky dostane mléko,a nebo kaši,podle toho jak moc se venku zdržíme.mezi 18.30 až 19.00 se jdeme koupat, a pak zas mléko,třeba za 2 hodinky. je to velká herečka,protože velice předstírá jak se jí chce spat (šmidlí si oči rukama),tak ju dám do postýlky a tam ožije a lozí tam. cestuje,točí se. tak jdu za ní dám ji dudel,protože ten ji vždycky vypadne,pohladím, dám pusu a jdu pryč. dřív to fungovala. chodívala spát kolem 20 hodin,ale to je ted pryč. nneděláme nic jinak. vždy usínala sama v postýlce,pohlazená, políbená,ale jak píšu, asi týden tak zlobí. je to její nějaký "nešvar" nebo co?

Kliknutím vložíte smajlíky:

My jsme o trošičku mladší, ale přesně takto nám začal blbnout, rostou mu zuby. Nemůže to být tím? Náš vyloženě nepláče, ale nemůže zabrat a už asi tři dny uspáváme skoro dvě hodiny. Točí se jak vítr v bedně na břicho, na bok, na záda a tak furt dokola. Oči má malý jako číňan, ale zabrat nemůže.

In reply to by uz

přesně. dokolečka dokole. malá ještě zuby nemá,ale nějak si nestěžuje. ona se v té postýlce chechtá a žvatlá. i když ted začala trochu víc slintat,tak možná to ty zuby jsou. uvidíme.dneska usnula před 23 hodinou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka