Máte skušenost s těmito golfáčky?

24.06.2010

Už jsem se ptala,ale nikdo se neozval.Ptám se proto znova.
Prosím,máte některá zkušenost s těmito kočárky?
http://www.aukro.cz/item1083831692_sportovni_kocarek_shopper_6_hauck_201...

http://www.aukro.cz/item1087661832_uzasny_kocarek_chicco_simplicity_euro...

Jde mi hlavně o to,že jsou tam plastové kolečka,jestli to moc nedrncá.Chtěla bych ho spíše do města a tak.Je u nás hodně cest kostkovic.A nechci nic drahého,tak moc už kočár nevyužíváme.Máme 16měs.
Díky

Kliknutím vložíte smajlíky:

Nakonec jsem sehnala za dobrou cenu a ještě v záruce sporták SUNNY A.Už jsem s ním několikrát jela,jsem spolojená.Jen 1 věc mi u něho vadí-když zatáhnu boudičku nevidím na malou,brala bych v boudičce okýnko.Ale jinak jsem opravdu spokojená.

JÁ ZKUŠENOST NEMÁM,ALE JE KRÁSNEJ MĚ SE HAUCK VŽDYCKY LÍBIL. JÁ MÁM BABY DESIGN MINI A MÁ KOLEČKA MYSLÍM STEJNÝ A NIJAK NEDRNCÁ. POŘÍDILA JSEM SI HO Z DRUHÉ RUKY JEN ZA 950,- A JE MOC KRÁSNEJ A NÁM TAKY STAČÍ,PROTOŽE JE NÁM 18 MĚSÍCŮ A CO S DRAHÝM KOČÁRKEM,KDYŽ UŽ NEVYUŽIJEME,JEŠTĚ JSME KOUPILI TŘÍKOLKU S VODÍCÍ TYČÍ A TU VYUŽÍVÁME VÍC I DO MĚSTA. JÁ BYCH DO NĚJ ŠLA.PA :one: :a:

In reply to by Renat

Taky nevypadá špatně.Já právě chci něco ne drahého,protože už další děti mít nebudu a co pak s ním.A denně kočárek nevyužívám,na procházky už chodíme po svých.My máme o měsíc mín.Díky za názor.

In reply to by matizek

Já jsem s nima fakt spokojená, dají se dát zádíčka až do lehu a stříška jde rozepnout a otevřeš jí tak že na to dítě pak nefouká vítr a je fakt pevnej. Taky jsme nechtěli nic drahého a hlavně je fakt skladnej což do auta je super. Tak ať vybereš něco pěkného a levného

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka