Poradíte?? Postýlka

12.08.2009

Ahoj holčiny.
Chystáme se koupit dětskou postýlku a už jsem si myslela, že mám jasno. Teď si tak pročítám různé články a jsem opět nerozhodnutá..... Přemýšlím, jestli kopupit postýlku na kolečkách, či bez koleček a jestli je lepší se stahovací bočnicí, nebo se to moc nevyužije??? Díky za každý názor

vám moc za rady a vaše názory. Jste moc hodné.....tak já teda asi vážně zůstanu u té mé již dlouho vybrané postýlky :-)

Jani, tak včera jsme koupili v polsku postýlku cca za 1700 i s bambusovou matrací ;) , má vyndavací šprušle, protože v ní bude muset prďolka vydržet dýl. A kolečka jdou dokoupit ke každé, ma je potřebovat nebudem, protože máme jen to jedno místo na postýlku :D

In reply to by Janča24

Jani,,,,ten můj Rafal je taky z polska, to je uplně jedno kde je vyrobená.... ale za kvalitu se bohužel ještě pořád platí.... dneska jsem se dívala zase na tu tvou , a mnohé jiné od drewexu a tak..., jak jsme jeli pro kočárek..... nedá se srovnat-bytelností stabylitou....ale bohužel ani cenou ;) záleží co od postýlky čekáš, tak podle toho vyber :C]]:

In reply to by Janča24

mám ji z obchodu ;) a ta tvoje tam stála cca 1800 ;) , a odkud si myslíš, že ty postýlky do těch internetových obchodů berou ;), stačí se podívat na sídlo firmy ;)

Ahojky, malá má rok, já mám obyčejnou postýlku a zatím jsem nepotřebovala ani stahovací bok, ani vyndávací šprušle. A asi ani potřebovat nebudu, v březnu, dubnu očekáváme další miminko a tak půjde Beátka rovnou do velké postele. Kolečka jsou fajn, snadno se s postýlkou manipuluje, třeba když chci pod ní vysát. Papa :a:

Čau Jani, já včera byla v Polsku a koupila tam masivní postýlku s vynadávacíma šprušlema. Stahování boku se prý vnímavé dítě naučí raz dva, tak jsem to zavrhla. Kolečka sme k ní nepřidělávali zatím. Uvidíme až v průběhu používání, zda se budou hodit či ne.Ale to je jen detail :).

In reply to by Janča24

Vybírali sme ji s přítelem a je krásně pevná a masivní. Navíc nebyla ani odbytá co se týká různých šroubů a uchycení roštu. Pavel z toho právě byl velmi mile překvapen. Stála nás 2 200Kč a je docela podobná té tvé. Jsou na ní vypálení medvídci v obětí :). Kupovali sme ji v kamenném obchodě, ale je v rámci tržnice "u vody". Hned za bývalou celnicí. Máme na ni záruku a vše jak má být. Paní nám právě říkala, že určo dražší věci máme kupovat v rámci tržnice v DOMECH a ne v budkách či stáncích, abychom neměli problém s reklamací. V domech jsou stálí obchodníci, kteří nikam neutíkají narozdíl od budek. Tak hodně štěstí! :#~:

Tak kolečka můžeš dokoupit snad ke všem postýlkám, alespoň když já jsem vybírala, tak u všech tato možnost byla. Se stahovací bočnicí jsem nebrala proto, že šikovné děti to rychle okoukají a pak to může být nebezpečné.

To já třeba zase stahovací bok skoro nevyužila, lepší je, když se dají vyndavat ty dvě šprušle(nevím, jestli se tomu tak opravdu říká, ale snad víš, co myslím:-))a kolečka se taky občas hodí, ty ovšem taky nemám.Katka

Tak my máme bez koleček,ale musíme je koupit a přidělat,chci jí přemísťovat po bytě,máme jen 2+1,tak bychom se s dvěma postýlkma nevešli.A tentokrát nemám stahovací bok.

ahoj Jani, tak jsem byla bezradná a tady je blog jak jsem to řešila s holkama: http://www.mojetehotenstvi.cz/postylka-stahovaci-bok-nebo-ne
jinak jsem koupila masivní postýlku bez stahovacího boku, nemám ještě vyzkoušenou s miminkem, ale jsem max spokojená!!! stahovací bok je dobrá věc když si chceš dát postýlku ke své posteli , aby jsi nemusela vstávat k miminku...jen si ho přendáš k sobě..jinak si mysllím, že není tak hluboká , aby do ní někdo nedosáhl :) ,. já mám 164cm a dosáhnu v pohodě. :C]]: Tak ať dobře vybereš... :{~{:

Já mám klasickou starou postýlku s tou stahovací bočnicí a využívám to velmi často. Má i kolečka na jedné straně ale ty nevyužívám. :k: :k: :k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka