Ahoj holky prosím o radu pro kamarádku!!

24.07.2009

Ahoj prosím máte některá zkušenost s ovu testy?? jak to funguje?? Kamarádka se mě ptá a já to neznám :-(. Děkuji za jaké koliv info.. Martina

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, v lé kárně si koupí ovulační test a dle příbalového letáku se řídí kdy si test udělá (tam má vypsané délky cyklu a podle toho od jakého dne je napsáno testování se testuje). Vypadá jako těhu test. Záleží jak má dlouhý cyklus. Já mám cyklus 28dní a tak jsem si jedenáctý den od začátku menzes začala testovat. Je lepší si koupit balení kde je alespoň 5 testů. Takže testování funguje tak, že se na test vyčůrá a čeká zda se jí tam objeví další čárka-pokud se objeví tak má ovulaci. Čím silnější čárka je, tím je ovulace vyšší. Ovulace trvá cca 3 dny. Já jsem měla ovulaci 13-15 den po dostání menstruace. Díky ovu testům jsem další měsíc měla pozitivní těhu test a dnes mám skoro 2 měsíční holčičku :///:

In reply to by Llotta

Akorát bych dodala,že je fakt důležitý dělat si je raději k večeru a moc před tím asi dvě hodky nepít,aby moč nebyla moc zředěná.To všechno v návodu je,ale někdy se na to zapomene..takže tak..přeji hodně štěstí :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka