když už hrdinsky všechno mažete tak co třeba promazat termíny porodu

02.07.2009

jsou tam i tací, kteří maj mimi doma a i tací, kteří ho bohužel nemaj doma :w: ...bych :sick: , hlavně že se tu o to někdo stará :one: :n:

tady je spis problem v tom, ze se delaji ankety na tema, nejkrasnejsi miminko, tatinek atd. holky nevlozi jednu fotku, ale pro jistotu treba pet a pak se neni cemu divit, ze stranky nestihaji, kdyz jsou zahlceny fotkama. Puvodne to byly diskuzni stranky a ted je z toho fotogalerie ;) , ktera nemuze stihat. Manzel je programator a dival se, jak jsou stranky strukturovane a rikal, ze je to zrejme i timto, ale je to kumulace vice veci, takze tak. papa

ja jsem toho nazoru,ze pokud chce admin,aby tyto stránky nejakym zpusobem fungovali jak by mely,tak proste clanky bude mazat,kdo chce,at si to ulozi to PC,pokud tam ma neco tak hrozne zajimaveho a clanky bych tu nechala max.14dni,pak vse mazala,proc to tady skladovat?Mel by po problemu,kde sehnat prachy na lepsi funkcnost stranek,nebo at zacne vybirat clenstvi,kdo sem bude chtit chodit zaplati si,kdo ne najde si jine stranky,kdyz net nebude fungovat jak ma nebo se nekomu nebude neco libit,clenstvi si priste nezaplati a je to.To je teda muj nazor :a:

In reply to by krevetka

ale o čem by to bylo, kdyby se po 14 dnech mazali příspěvky...tyhle stránky byly vždy o tom, že se tu hledalo i v minulých diskuzích.... a o tom to je a hlavně spousty holek tu prožívá a prožívalo svoje těhotenství od A až po Z a kdyby si to měli ukládat do PC tak by tyhle stránky neměly smysl :? .... já tě svým způsobem chápu jak to myslíš, ale prostě by to nebylo ono...pokud admin chtěl a založil tyto stránky, tak musel počítat se vším, i s tím, že je mnoho konkurenčních stránek, jen já vím o 7 stránkách, kde mezi sebou diskutují maminky a těhulky.... tady jde o to, že bez jakéhokoliv varování smazal osobní zpraávy a já nevim co všechno a teď ještě vybíraz nějaké finance :?

In reply to by kettynka

ale stejne historii malokdo cte,vzdyt se tady prispevky stale opakuji dokola-porad ty same otazky,pak holky,pisou,ze uz je nebavi kolikrat odpovidat,protoze je to tady dennne-na jednu stranu se jim nedivim,kdyz tady histoii je,nekdo ji nesleduje,tak proc?

In reply to by krevetka

to asi jo, al etřeba já jsem i historie četla, právě kuli tomu, abych se tu neptal po 150té na jednu otázku.... ale je to o lidech... každopádně je smutný, kam tyhle stránky došly... :( , my jsme sem chodili rádi a často a neuměli jsme si den bez nich představit, ale najednou se tu stalo něco, co admin nemohl rozdýchat a bylo zle.... a není divu, že se většina těch co vždy radili i po 150té a chválili a já nevim co, odešli na jiné stránky....

když dokáže admin bez povolení autorek a majitelek účtu jim smazat osobní zprávy, tak dokáže vymazat i termíny porodů ;)

promin, ale termin porodu nema vliv na kapacitu :). holky mazou fotky a diskuze, to kapacitu ovlivni............

To co se zobrazuje v termínech není o tom, co si která z nás zapíše k sobě do nastavení účtu? Komu to nevyšlo, tak si to asi vymaže a pak se to tam neobjeví ne? Nebo jak má někdo vytušit, že mimi je/není? :?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka