Kolikrát denně?

19.05.2009

Ahojky chci se zeptat kolikrát denně vám kadí děti?
Jsme na UM a příkrmech a Emča kadí tak 2 i 3x denně? má to tuhý, tak jí to trvá než to vytlačí, mám to řešit nebo je to v poho? díky,pa

Kliknutím vložíte smajlíky:

tak ja teda nevim ale nam mala kadi cca 4x celkem solidne a jeste parkrat za den si treba jen prdne a trosku ji to ustreli...tak to sice neberu jako kadeni ale vajicka tam jsou....zitra ji bude 14 dniMichalka

Náš Lukášek kaká někdy až 4 krát denně.. nejmíň dvakrát určitě. Když byl jen na mlíčku, bylo to i víckrát... teď má dva příkrmy a kadí ostošest..:)

zaneta spickova ahojky,jsem tady nová,mám 2měsíční mimi a kadí tak 4 denně,je kojený,ale švagrová dávala malýmu UM od 2 měsíce a kakal jí i jednou za 4 dny.

Ahojky, malé je 4,5 měsíce. Kaká 1 za dva dny. Je kojená, jen v poledne má k mlíčku trochu zeleninky. Od té doby má hovínka tuhá a též se musí snažit, než to vytlačí. Ale bříško má měkké a nebolí. Tak myslím, že je to OK.

Zdárek. My máme teď brutální průjem z antibiotik, takže Škubánek kadí tak šestkrát za den, ale když neprůjmujem, tak kaká tak dvakrát, někdy jednou. Když jsme byli jen na UM, tak kadil jednou. Asi ty tužší bobky ze zeleninky a ovoce daj víc práce, tak si to dětičky rozkládaj na víckrát :a: .

ahoj, muj Adamek je od narozeni na UM a kaka pravidelne 1 krat denne. (a to dost pravidelne, za coz jsem rada).

In reply to by roselini

a kaká tak 4x-5x denně. Cvičím s ním 3-4x denně Vojtovu metodu, jí dopoledne přesnídávku a v poledne zeleninové a a masozeleninové příkrmy, má takové kuličky - jako králličí bobečky :-) určitě je to tím jak cvičíme a jak se víc hejbe a samo tou tužší stravou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka