Hlenová zátka?

05.04.2009

Ahojte holky, mám dotaz. Dnes mám TP, zatím se nic neděje a ani to nijak nevypadá, že by se mimi chystalo ven.
Prosím vás, jak vypadá ta hlenová zátka? Je to jak klasický výtok, nebo je to jiné? Já totiž celé těhotenství trpím těhu výtokem a myslím, že bych tu zátku snad ani nepoznala, protože ze mě furt něco teče. A kdy vám odešla? Díky :-)

Ahoj ja měla taky termín 2.4. a stále nic a mám pocit, že se ani nic nechystá :( . Je sranda, že od začátku těhotenství jsem doma, protože do 5. měsíce jsem neustále zvracela a když už mi bylo konečně dobře tak zase zjistili, že mám pootevřený hrdlo a hrozil předčasný porod. Musela jsem pořád polehávat a nic nedělat. Ted už jsem 40+ 4 a náš malej je asi tvrdohlavý miminko pořád se tam v břiše mrská a nechce se mu na svět. Zítra jdu do nemocnice na kontrolu tak snad už se dovím něco pozitivního. A to jsme vyzkoušeli snad úplně vše(sex, maliníkový čaj, úklid, chození po schodech.......). Nejhorší je že nemám ani moc žádný poslíčky tak nevím jestli ten systém nemám nějakej porouchanej :00: . Každopádně pokud do pátku neporodím tak v pátek ráno nastupuju na vyvolání což se mi vůbec nechce .
Tak snad už se všechny dočkáme........je to fakt síla :cc):
Všechny moc zdravím.....

tak já měla termín 2/4 a taky pořád nic, na kontrolu jdu v úterý, tak snad se něco dovím :n: . Tak ať to na nás brzy přijde, ahoj :a:

Díky holky, tak snad se taky brzy dočkáme. Na jednu stranu si užívám relativně klidného spánku a pohody, ale už se hrozně těším na miminko a nemůžu se dočkat, až je budu mít zdravé u sebe. Já vím, příroda si řekne :-)
Děkuji za odpovědi.

Ahoj Tomášci :k:
mě odcházela hlenová zátka 14dní a to na 3krát..primář mi říkal,že to na ní vůbec nazáleží,ale pak mi zbytek odešel před porodem tak 10hodi,ale jako fest..ty první byly jako rosoly zbarvené do růžova až jemně hněda a pak to byly kusance jako když špiníš před MS...jinak neboj,do 14dnů budeš mít broučka u sebe..je to příroa a ta si to udělá sma..ven musí :k:
ten konec je nejhorší já vím..přeji timaby jsi měla co nejpohodovější porod a bylo vše v pořádku :h: :k: :a:

Já jsem dokonce 2-3 dny před porodem mírně krvácela. To poznáš. Ta pánev se jakoby roztahuje a trochu to bolí, tlačí.
Ale taky to může být rychlovka bez příznaku. Prostě to přijde a půjde to ráz naráz.
Žana a Amálka

ahoj, hlenová zátka je zabarvena buď do růžova a nebo bílá jako mlíko-je to takovej pevnej rosol. Já jí měla narůžovělou a měla jsem jí spojenou s odtokem plodové vody...Pokud ti odejde hlenová zátka, tak nemusíš hned do porodnice. Někdy odchází í týden před porodem. Spíše se řid dle odtoku plodové vody, krvácení nebo kontrakcí po 5 minutách-musí trvat alespoň půl hodiny nebo hodinu-v tomto intervalu :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka