Co si o tom myslíte?

14.11.2012

Ahojky, co si myslíte o tomhle článku. Věříte tomu? Přišlo mi to na fb do zprávy od kamarádky a už jsem to četla i na internetu:

V RUSKU ZVEŘEJNILI NA INTERNETU TUTO ZPRÁVU, KTEROU NASA ROZESLALA, UŽ V ČERVENCI 2012, VŠEM SVĚTOVÝM VLÁDÁM:
VLÁDA OBDRŽELA INFORMACI V ČERVENCI 2012.
OBEZNAMTE S TOUTO ZPRÁVOU SVOJI RODINU, PŘÁTELÉ A LIDI, KTEŘÍ JSOU SCHOPNI JI PŘIJAT.
LABORATOŘE "NASA" OZNÁMILY, ŽE JE MOŽNÉ, ŽE V KRÁTKÉ DOBĚ DOJDE K PŘECHODU PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.
1. NA PODZIM 2012 A V ZIMĚ 2012/2013, BUDE V TIBETU A
NA CELÉM ÚZEMÍ SEVERNÍ POLOKOULE, TEPLEJI.
21.12.2012, ZAČNE PRAVDĚPODOBNĚ ZEMĚ, SPOLEČNĚ S CELOU SLUNEČNÍ SOUSTAVOU, PŘECHÁZET PŘES GALAKTICKÉ (NULOVÉ) PÁSMO.
JE TO EXISTUJÍCÍ PROSTOR, VE KTERÉM UTICHNOU A NADÁLE SE NEMOHOU ŠÍŘIT, ŽÁDNÉ ENERGIE.
V TOMTO PROSTORU NEEXISTUJE ŽÁDNÉ MAGNETICKÉ POLE U ŽÁDNÉHO OBJEKTU.
-------------------------------------
2. PRAKTICKY, NA CELÉ ZEMI, V PRŮBĚHU NĚKOLIKA MINUT, OKOLO 10:00 HODINY RANNÍ, MOSKEVSKÉHO ČASU (TADY BUDE KOLEM 12:00 HODINY) 21.12.2012, NASTANE ÚPLNÁ TEMNOTA A ABSOLUTNÍ TICHO.
NEBUDE ŽÁDNÉ SVĚTLO, NEBUDE ELEKTŘINA, NEBUDE KOMUNIKAČNÍ SPOJENÍ, NEBUDE SE ŠÍŘIT ZVUK, NEPŮJDE A (NEBUDE MOCI FUNGOVAT NIC, CO SE ŠÍŘÍ POMOCÍ PŘENOSU ENERGIE).
--------------------------------------
3. TOTO TEMNO BUDE PROVÁZENO KOSMICKÝMI ILUZEMI, V PODOBĚ VÝBUCHŮ SVĚTLA A JINÝMI ILUZEMI, KTERÉ SE BUDOU ODEHRÁVAT NĚKOLIK DNÍ (ASI 3 AŽ 4 DNY).
NETŘEBA SE ALE BÁT A NĚČEHO SE OBÁVAT.
---------------------------------------
4. POTOM SE OPĚT OBJEVÍ SLUNEČNÍ SVĚTLO A BUDE OPĚT VIDĚT.
ŽIVOČICHOVÉ NA ZEMI, JAKMILE ZJISTÍ, SPÍŠ TO ALE VYCÍTÍ INTUITIVNĚ, ŽE DOCHÁZÍ KE "KOSMICKÉMU TEMNU", SE UKRYJÍ V NORÁCH.
LIDÉ VE MĚSTECH NIC NEPOCÍTÍ VČAS, PROTO BUDOU MEZI NIMI OBĚTI NA ŽIVOTECH A DOJDE K ŠÍLENSTVÍ.
MŮŽE ZEMŘÍT AŽ 10% SVĚTOVÉHO OBYVATELSTVA.
-----------------------------------------
5. JE POTŘEBA, ABYSTE SE, CO NEJDŘÍVE, PŘIPRAVILI NA TYTO ZMĚNY V CYKLECH, DOKONČIT ZAPOČATÉ A DO NIČEHO DALŠÍHO SE NEPOUŠTĚT.
-----------------------------------------
6. 20.12.2012 VEZMĚTE SVÉ DĚTI, VŠECHNY DOKLADY A HOTOVOST A ODCESTUJTE Z MĚST DO PŘÍRODY.
PŘIPRAVTE SI ZÁSOBU JÍDLA NA cca 2 MĚSÍCE, PROTOŽE ELEKTRICKÉ SÍTĚ SE BUDOU REKONSTRUOVAT POSTUPNĚ A BUDE TO TRVAT DLOUHO.
JE POTŘEBA MÍT DOMA ZÁSOBU VODY A DŘEVA NA TOPENÍ, SVÍČKY NA SVÍCENÍ.
BYLO BY DOBRÉ MÍT DOMA PÍCKU (MYŠLENO NA PEVNÉ PALIVO), PROTOŽE NEPŮJDOU EL. SÍTĚ.
STEJNĚ TAK BUDOU VYPNUTÉ KOMUNIKAČNÍ SÍTĚ, VČETNĚ TV (A ROZHLASU).
PO DOBU TEMNÝCH DNÍ, JE POTŘEBNÉ NA OKNA ZAVĚSIT TMAVÉ ZÁVĚSY, ABY JSTE SE NEDÍVALI DO OKEN.
NEVĚŘTE ANI OČÍM, ANI UŠÍM (BUDE TO ILUZE).
NEVYCHÁZEJTE VEN.
POKUD ALE VYJDETE Z NUTNOSTI VEN, NECHOĎTE DALEKO, MOHLI BYSTE SE ZTRATIT, PROTOŽE NEBUDETE MÍT VE TMĚ ORIENTACI. NEUVIDÍTE ANI SVOU VLASTNÍ RUKU.
BÁT SE ALE NEMUSÍTE.
---------------------------------------
7. JAKMILE SE OPĚT ROZJASNÍ A BUDE OPĚT SVĚTLO, NENÍ POTŘEBA SE HNED VRACET DO MĚSTA.
BUDE LEPŠÍ POČKAT AŽ DO JARA.
DEFINITIVNÍ VYSTOUPENÍ ZEMĚ Z NULOVÉHO PÁSMA SE OČEKÁVÁ AŽ KOLEM 7.2.2013.
V TU DOBU BUDOU UŽ ČÁSTEČNĚ OPRAVENÉ ELEKTRICKÉ SÍTĚ A TRANSPORTNÍ ZAŘÍZENÍ..
--------------------------------------
8. VŠECHNY VLÁDY TOHOTO SVĚTA, DOSTALY TUTO VÝZVU, O NULOVÉM PÁSMU, Z RŮZNÝCH PRAMENŮ.
SVÝM OBČANŮM ALE NECHTĚJÍ NEBO NEVÍ, JAK JIM POMOCI.
SYSTÉMY CIVILNÍ OBRANY SELŽOU ANI SYSTÉM EVAKUACE NEBUDE FUNGOVAT, PROTOŽE BUDE VÝPADEK V ENERGII A VE VEŠKERÉ DOPRAVĚ.
SPOLEHNOUT SE MŮŽETE JEN A JEN NA SEBE
---------------------------------------
9. PO TÉTO VZNIKLÉ SITUACÍ, PO PŘECHODU ZEMĚ PŘES GALAKTICKÉ NULOVÉ PÁSMO, ZMĚNÍ LIDI NATOLIK, ŽE SE STANOU VÍCE DUCHOVNÍMI.
LIDÉ BUDOU UVAŽOVAT V RÁMCI NOVÉ HIERARCHIE HODNOT.
V ROZVINUTÝCH A V ROZVÍJEJÍCÍCH ZEMÍCH, VZNIKNOU A BUDOU DOMINOVAT NOVÁ DUCHOVNÍ HNUTÍ, NOVÉ SYSTÉMY V ZACHOVÁNÍ ZDRAVÍ A DŮSTOJNOSTI OSOBNOSTI.
TOTO BUDE NA DLOUHOU DOBU NOVÝM PROGRESIVNÍM TRENDEM, V NOVÉM VÝVOJI LIDSTVA.
ZACHOVEJTE SE, JAK UZNÁTE VY SAMI.
VĚŘIT TOMU ALE MUSÍTE, PROTOŽE TO TAK BUDE - NEBUDELI JEŠTĚ HŮŘ...

Kliknutím vložíte smajlíky:

Koukam,ze tahle diskuze vas bavi;-) A co takhle vytvorit novou na prepolovani (zmena polu),ktere ma nastat v prosinci 2012? Verite, neverite?

In reply to by pusi24

holky...ono asi něco bude s tou elektrikou...dnes jsem viděla na stolku u pradědy Lidové noviny a hlavní článek se nesl v duchu té elektriky, nečetla jsem ho, počkám, až si počte on...nějaký velký transformátor zřejmě plánují odstavit

In reply to by Janulka Kubik

O tom byla reportáž před půl rokem nebo snad už před rokem a největší problém pro postavení toho transformátoru byly peníze. Řešilo se tam, že ač na severu DE vyrábí příliš mnoho elektřiny, na jihu jí zase nevyrábí skoro vůbec, ale nemají vlastní dopravní (elektrickou) síť, která vy sever a jih Německa spojovala, takže elektřina pak musí téct přes naši rozvodnou síť. ČEZu a ČEPSu se nelíbí, že my táhneme veškeré výdaje s tím spojené a ten transformátor taky musíme postavit za své.
Na druhou stranu regulace oním transformátorem by mohla zpřehlednit, kolik německé energie protéká naší soustavou a mohlo by se to pak i Německu účtovat - tzn. nedopláceli bychom na to my, jako koneční spotřebitelé.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

A co je jako na tom? Kdo se na toto tema nechce bavit,tak at se nebavi. Ale nekdo se o to treba zajima,nechapu co je na tom spatneho.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jo zajima me kde beres ty informace?:-D Jsi nejak dobre informovana:-D Napr. o tom slunci v pristim roce nevim ani ja:-P

In reply to by pusi24

o slunsi se mluví stále častěji díky jeho zvýšené aktivitě. Stačí sledovat ČT 2 a nebo si zakoupit časopis, který se tímto problémem zabývá..Ve stáncích je jich celá řada :-).
S tím sluncem je to velice zajimavá věc a jsem opravdu zvědvá jestli jeho aktivita bude natolik vysoká, že by na zemi vznikl problém z elektrikou...Doufejme že ne..

:s: to mi přišlo i do práce a koleginím taky. Vůbec to prosimtě neřeš. Někdo si sednul a něco vymyslel a pak to rozeslal a šíří se to dál :-)
Věř tomu, že kdyby něco takového hrozilo tak se to obyčejný smrtelník nedozví protože by to byla přísně tajná zpráva jen pro vyvolené. Ti by toto drželi v tajnosti aby nedošlo k panice mezi lidma na celém světě...

ani jsem to nedočetla, já to stejně neznměním, takže se nechám překvapit, cukroví napeču - kdyby teda konec světa nebyl, tak ať to nedělám na poslední chvíli :///:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

vypadá to jako blbost
kolaps elektriky ale může být kdykoliv
ženský jsou většinou tvorové moc zodpovědní a vše si zbytečně berou, žijte dneškem, ať si ještě užijeme

víte, co mi na to odpověděl, skoro spící partner od televize?
to zase bude dětí a nevěra legální :///:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Není to tak dávno, co jsme se bavili s rodiči, že je tenhle rok celý nějaký divný.
Spousta sebevražd, odhalených nemocí, zhoršení fyzických a i psychických stavů hlavně senzitivních jedinců... něco se asi opravdu děje, otázkou je, co to způsobuje a jak a kdy to skončí.

A upřímně, já zrovna včera říkala, že jsem zvědavá, která sekta toho dne využije k hromadné sebevraždě, atentátu apod. :-(

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Pises to hezky,myslis to hezky,sdilim Tvuj nazor,komplet.ale marge i dalsi tomu neveri,ja bych mela taky nutkani presvedcovat.vysvetlovat,obhajovat,jen na to jaksi nemam nervy,ptz vim ze to nema cenu:)

I když teď mi kamarád.co se o tohle zajímá,říkal,že opravdu se mají prohodit póly,a dojit k nečemu s magnetem..a že na základě toho elektřina nemůže fungovat,prý tohle vědci opravdu zjistili. Ale že to nemá být apocalypsa ale že po tom bude následovat tzv. Zlatý věk,kdy tady má zase převládat dobro.a že tohle je dokázané,že se to už v celé historii několikrát stalo.tak mám dost smíšené pocity.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Tak me by treba hrozne zajimalo jak se mam na tohle pripravit? Treba zasoby jidla: kde vezmu zasoby jidla na 2 mesice? Jak to uchovam? V lednicce asi ne,kdyz nepujde elektrina. A co s teplem,my treba mame jen plyn a nemame si jak jinak zatopit. To znamena,ze umrzneme? Dost lidi rika,ze mame byt v klidu,ale jak,kdyz tohle se prezit neda?

In reply to by pusi24

neboj, pokud zkolabuje elektrika...tak bude tma, ale ne absolutní, protože slunce přeci bude...je to přehnané...zase nějací jehovisté se snaží...
že elektrika a její dodávky mohou zkolabovat, to mohou, ale je to jen elektrika...plyn, auta pojedou dál...
když jsem byla těhu, tak se vždy bojovalo buď v Iráku či Afghánistánu, také se psali takové věci, jako že válka přijde sem...měla jsem hrůzu, co s dětmi a mimčem v břiše...

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a kam bychom se asi evakuovali? skoro vše je zasypané a neudržované, aspoň, tady u nás...
představa, že tam budeme s bezdomovci a dalš sebrankou je asi lepší to mít hned a bezbolestně za sebou

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak to my připravení jsme stále...svíček a takových věcí máme dost, chalupu na venkově kousek, dřeva plný dřevník, topení taky, zásoby brambor, ovoce, kompotů, marmelád, mlík a já nevím čeho ještě taky :s:

Míšo bylo to před pár dny ve zprávách a mluvil tam odborník že žádný takový pásmo neexistuje,je to jen o tom že se blíží magické datum,bud v klidu

In reply to by Zdenda3

Zdeni, no vidíš a to já třeba vůbec nevím, že to běželo i ve zprávách. Tak to je super! Já už trochu blbnu z toho, že by se mohlo Lindušce něco stát, furt mám pocit, že ji musím chránit za každou cenu, je to moje zlatíčko a druhé je v bříšku :h:

jako fyzik rikam, ze je to kravina.....galakticke nulove pasmo....no tak to jsem nikdy neslysela a to jsem delala experimentalni fyziku :( , jen dalsi hoax

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

:a: přesně to jsem teď hledala,tenhle "článek" mi mailem poslala už asi sto lidí a moje odpověď vždycky je tento odkaz :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka