chlapeček

19.09.2008

Tak se s váma musím podělit o krásnou novinu. Včera jsme byli na velkém utz ve Zlíně ve 20tt a máme 2 pěkné fotečky. Miminko je v pořádku, vyvinuté vše co má mít, srdíčko buší a orgány mu fungují jak mají, pije pěkně plodovou vodičku. Dokonce nám i ukázal, co je zač, takže budeme mít chlapečka :) To pro nás bylo velké překvapení, protože už od začátku mi všichni říkají, že budeme mít holčičku - podle toho jak "rostu", mění se mi obličej a taky podle čínského kalendáře. Hned jsme to všem zavolali a jsou překvapení jako mi. Jsem moc šťastná.......

Ahojky moc gratuluju. My jdeme na tenhle ultrazvuk příští týden tak to snad bude dobrý:-).

Čauky, ani neíš, jak ti závidím. Mě taky všichni říkají, že to bude holka, ale já chci kluka ://: ://: Ještě si nějakou dobu počkám, než mi doktoři řeknou, co to bude.

Ahojda, moc gratuluji k chlapečkovi!!! Mě také každý říká, že budeme mít holčičku dle toho jak rostu :D Tak držím palečky aby šlo vše tak jako doposud - dobře :)

Moc gratuluji k chlapečkovi a přeji hlavně bezproblémové těhu a snadný porod a zdravého chlapečka :cc):
Mě taky všichni říkali že to bude holka,přesně jak u tebe a máme kluka a jsme moc rádi.Přítelovo mamka si do poslední chvíle myslela,že se doktor na ultrazvuku spletla nevěřila,že čekáme kluka.Dělala nám totiž pokus jehlou a vyšla nám oboum holka a ona si nepřipouštěla,že by se ta její jehla mohla mýlit. :00:

Moc moc gratuluju!!! :qu: :qu: :qu: Ať jste zdrávi i nadále!!! A jméno už vymýšlíte??? :c: :c: :c: :c: :one: :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka