Boule

20.06.2011

Ahojte, potřebovala bych poradit, dnes jsem objevila malýmu (2 a 1/4 roku) takovou malou bouličku vzadu na hlavě, v poledne to spíš vypadalo jako větší štípanec od komára, ale teď už je to boule, jako kdyby se pořádně praštil (je to velikost asi jako 3 velké fazole vedle sebe), zdá se mi, že se mu to zvětšuje. Zdá se mi to divný, má to takový zarudlý, ale žádný vpich, tvrdý, ale nesvědí ho to, nebolí. Hlavně jsem si nevšimla, že by se do toho místa praštil, když se ho zeptám, jestli se tam praštil, tak mi pokaždé řekne, že ne. Co to může být? Asi zbytečně plaším, ale nejde mi to do hlavy. A mamka zemřela poměrně brzy na nádor na mozku, tak jsem od té doby takovej plašan, co kdyby... Ale ta boule je na kosti, tak si říkám, že by to nebylo vidět a kost takhle neprotlačil... ( Hlavně předevčírem se praštil o šprušli do čela, rána jak z děla a žádnou bouli nemá, jen pidimodřinku... A teď takový jojo z ničeho nic v týle! Nemáte s tím nějakou zkušenost? Nemůže to být nějaká tuková megabulka? Ale že by takhle rychle rostla?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky, děkuju moc za podporu, do rána to o 75% splasklo!! Tak jsem ráda, že to ustupuje! Ale že mě to vyplašilo. Ani k mudře jsme nešli, asi by mě měla za blázna... No, jak říká brácha, až budu mít třetí, tak přestanu řešit každej prdík :) (Vojta je zatím první)

Viděla bych to na nějaký ten štípanec a alergickou reakci na něj. Případně prasklou žilku v podkoží, klidně se mohl bouchnout trochu, ale na špatném místě. Nádor na mozku se opravdu neprotlačí přes lebku.
Uvidíš, jestli to do zítra splaskne, když ne, tak zajdi k dr. Přinejhorším vás pošle na rentgen nebo punkci, aby se zjistilo, z čeho ta boule je.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka