Autosedačka 15-36 kg

03.08.2015

Ahoj, zdravím vás po delší době.

Potřebuji koupit sedačku 15-36 kg a tak žádám o radu ;-). ¨

- cenová relace cca 3000,-
- velikostně tak, aby se vedle ní pohodlně vešli 2 dospělí

Malá má 6,5 roku, 22 kg a 120 cm, sedačku máme Babypoint do 25 kg a už je jí na knop. Za 14 dní jede s bráchou a našima do Chorvatska, brácha má VW Touran a ta současná sedačka mu prý sjíždí ze sedadla, že je má rovné, navíc už je fakt malé dost těsná, tak bych ráda nějakou, co bude velikostně zhruba stejně - cca 50 cm šířka, tak aby se vedle ní vlezli ještě dva dospělí.

Nebo už jezdíte s podsedákem? To si myslím, že je ještě brzy, ne?

Díky za rady B&S

Kliknutím vložíte smajlíky:

máme Cybex a jsem moc spokojená, když mají dozadu přisednout dva dospělí, musím sundat takovou tu boční ochrannou kapsu nebo jak to nazvat a pak se vejdem, no extra komfort to pro ty dva dospělé není, ale nemáme nijak velké auto, tak asi záleží....

Máme cybex solution, naprostá spokojenost!!! Rozmyslela jsem mezi touto a romer kid a romer je ve skutečnosti hrozně široká, hlavně v oblasti hlavy a ramen a když jsou dvě děti vzadu v sedacce, nevleze se tam už ani taška :s:

In reply to by Barče

jj mám,máme ještě 2 dospělé děti 18 a 22 a jezdíme v poho.Ted pojedeme s mladšíma do Itálie a budu s malou sedět vzadu jen na dvousedáku,jinak se nám do auta všechno nevleze :dance:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka