Amniocentéza

17.02.2011

:a: ahojky mamči, jdu s takovým dotazem..v pondělí jdu na amniocentézu a jelikož jsem na ni už kdysi před 7 lety byla a nenesu si žádný hrůzný zážitek tak jsem v klidu, měla jsem pocit, že to nebolí, jen takový malý tlak a píchnutí...prostě pohoda :) ....ALE, naše mladá....mého drahého dcera z prvního manželství, která je stejně těhotná jako já...máme i stejný termín :s: tam už byla a ihned po odběru vyvolávala celé rodině..tedy i mi, že je to strašný zážitek, hrozná bolest, něco úplně strašného, no už nikdy by na to nešla a podobné srdceryvné výlevy :\/: , tož tak to mně docela dostalo a vystrašilo, tak si říkámk jestli mé 7let staré vzpomínky nejsou zkreslené či jinak pomatené :00: :€m: . Máte těhulinky :€O: určitě některá čerstvější vzpomínku na amnio, prosíííím :O podělte se se mnou. Přeji kráásný ničím nerušený den :a: a nezapomenout hladit břišula :€O:

já byla loni a pohoda,je to bezbolestné a vážně jen takový tlak a nic víc ;) klidový režim asi 3-4dny opravdu na lůžku a pak max.3.týdny netahat nic těžkého,ale myslím,že ti nabídnou neschopenku hned na místě,mě ji taky sestra chtěla dát,ale byla jsem na mateřské,tak nebyl důvod :)
Spíš horší bylo to čekání na výsledky,ale já naštěstí šla asi za týden na ultrazvuk a tam mi nejen mudr řekl,že je mimi naprosto v pořádku,ale taky že to bude podvou holkách :°~°: :one:
Takže neboj,vše dopadne dobře a nebolí to ;) dobré výsledky :metal:

Zažila jsem jí u dvou dětí a je to úplná pohoda. Maminky jsou někdy dost citlivky, když to řeknu úplně upřímně, promiňte mi! Dokonce při druhé, před rokem, jsem ani nemusela ležet. Po zákroku má být maminka v klidu, ale druhý den je v pohodě, žádná neschopenka... Možná jedině když má maminka nějaké problémy. A na amniocentéze navíc uvidíš své mrně, tak je to krásný!

In reply to by Gabriela Wehle

:a: ano ano ao, přesně to jsou má slova, mluvíš mi z duše, nejvíce se těším, že uvidím našeho mumínka a dozvíme se, co že se v bříšku ukrývá a ještě ke všemu testy NT+ byly O. K. takže opravdu věřím, že je mimi zdravé a toto je jen pro zichr :e): . Na den odběru mám dovču, jedeme 60 km a na druhý den se chystám do práce. Děkuji za odpověď

pamatuješ si to velice dobře. Nic to není, píchnutí jsem skoro necítila, jen když tahali tu vodu tak to byl takovej divnej tlak. Musela jsem 3-4 dni ležet jako v nemocnici, dojít jen na WC. Potom se 14 dní šetřit, já byla na neschopence, ale kamarádka jí kvůli odběru dostala na 14 dní, potom šla ještě do práce.

No já teda nemám žádné pěkné vzpomínky, bolelo mě to jak cyp, ale byla jsem hodně vystresovaná z dopisu z genetiky a navíc jsem tam byla v den svých narozenin, tak jsem bulela ještě snad 2 dny, že jsem smolař a něco se posere... Bála jsem se hodně o malého, ale bolest to fakt byla dost šílená!!

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Hihihi, no to jo teda, tak moc držím pěstičky ať Ti to dopadne vše dobře a máte to s Oliverkem rychle za sebou. Já s prvním přenášela 3 týdny, to byl taky mazec...přesně vím o čem mluvíš. Takže držím paluchy :€p€:

:a: byla jsem na odběru minulý týden. Je to přesně tak, jak si to pamatuješ. Jen píchnutí a trošku tlak :€O: . Pak jen tři dny klidový režim. Tak se ničeho neboj, držím pěstí, ať jsou výsledky vpořádku.

In reply to by štěstíčko

:a: děkuji Štěstíčko, už jsem klidná a píšeš 3 dny klidový režim?? To abych si vzala dovolenou v práci . Ať máš skvěléé výsledky přeji. A nechali jste si říct pohlaví????

Byla jsem na tomto zákroku a je to stejné jako u tebe před 7 lety..tak neboj..já na tom byla minulý rok...strašně jsem se bála...malej dokonce při zavedení jehly držel tu jehlu...strašně jsem se bála,že se poraní...ale vše dopadlo dobře..seděla jsem tam pak asi půl hodky po zákroku a pak doma 2 dny klidový režim..ten se mi moc líbil.-))hlavně,když jsem doma měla 9 měsíčního prcka.-))jj mám kluky po roce a čtvrt.-))tak se neboj..pro někoho je to asi horší..záleží jak ,která to moc vnímá...držím palečky at je vše oukej.-))Monika

In reply to by elimon

Tyyy brďo, Vy jste to měli tedy akční, děkuji za odpověď a za palečky, v po dám vědět. A kluci po roce a čtvrt??? Fíííhááá, tak to velmi smekám, to musí být záhul

Tak já myslím, že vaše mladá trochu přehání :-) Mě to zabolelo, ale jen velmi krátce, pak jsem cítila jen tlak. Není to nic, co by se nedalo vydržet. Tak myslím, že můžeš být v klidu.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka