Akupunktura

18.12.2013

zdravime zeny :///: posledne jsem se ze zvedavosti ptala jestli mate nektera zkusenosti s homeopatikama na pripravu porodu, bohuzel reakce na toto tema zadna 8) nevadi beru je tak uvidime. ted jdu pristi kontrolu na prvni akupunkturu na pripravu porodu a jenom by me zajimalo jestli je tu nektera, ktera take podstupovala akupunkturu pred porodem, jestli ano kolik sezeni jste zvladli a myslite ze vam to pri porodu pomohlo?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, já jsem měla homeo k oběma porodům. Teď už si ale nevzpomenu, jak se jmenovala. U prvního jsem měla přímo od porodníka v porodnici a u druhého jsem si koupila sama a užívala jsem 14 dní před plánovaným porodem cosi (snad Actea Montana ...) na lepší hojení a k porodu jsem měla připravený koktejl, který se ale nekonal neb jsem porodila 20min po dojetí do porodnice ... Hojila jsem se dobře i když jsem měla ošklivé šití a oba porody jsem měla pěkné.

In reply to by Gabrielka

pozor ale!!! homeopatika by jsi si nikdy neměla ordinovat sama. Měl by ti je dávkovat homeopat. Také jsem je brala proti nespavosti, a pak mi to zhoršilo něco jiného-zdravotně, protože jsem se tím asi předávkovala :) na svůj organismus, i když jsem toho brala přesně podle letáku. Tak raději zajdi za odborníkem.

čtrnáct dnů před porodem jsem měla strašné bolesti zad. Pomohla akupunktura - jedno větší sezení, a pak ještě moxování. Ale léčitel musí být skutečný odborník. Ten, u kterého jsem byla, tak měl dobré reference na práci přímo s těhotnými. Dokonce akupunkturu používá proti bolesti. Ale u porodu jsem jeho služby nevyužila. U porodu jsem proti bolesti bohužel neměla nic a asi bych příště volila epidurál. I když je to prý riskantní-může tím vzniknout obrna dítěte i matky (ale jen pár procent). Akupunktury můžeš zvládnout neomezeně, před porodem by ti měl počet sezení naordinovat přímo léčitel Takhle na dálku se to špatně radí :)) Hodně štěstí !!! :a:

In reply to by Keltka

ja chtela vedet jestli mel nekdo akupunkturu primo na lehci prubeh porodu, to neni proti bolestem zad nebo jine. ja jsem u meho gynekologa ten akupunturu dela. a je vsude psano a i on rikal ze by melo byt minimalne 4sezeni a tak se zacina nejpozdeji kolem 36tydne.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka